^

iMagazine na marzec

Przemysław Marczyński

10 marca 2012

Imag3 1

W skrzynce możecie spotkać najnowszy numer iMagazine. Główny temat OS X 10.8. Jeśli chcecie usystematyzować informacje o nowym Kocie w nowym numerze znajdziecie kilka stron poświęconych tej tematyce. Nowy iMagazine to opisy sprzętu Philipsa i marki Gear4. Użytkownicy iPhoneów powinni być zadowoleni. Sekcja felietonów troszkę będzie chciała Was zdołować. Pierwszy cios zada Sławek Durasiewicz pisząc o cyfrowej rozrywce. Widać Kinga była z nim w zmowie bo najpierw zaatakuje pozycje szkolnictwa, a później każe patrzeć nam nieufnie w niebo. Jest więc się czego bać i o czym poczytać.

Z mojej strony oddaje Wam artykuł o obróbce PDFów. A raczej o całym ekosystemie pracy na tych plikacch na OS X oraz iOS. Druga recenzja to ostatnio dość popularna aplikacja Day One. Uwadze szczególnej polecam ten pierwszy (nie umniejszając świetności Day One), bo nie ma to jak dobry PDF 😉

Zapraszam do lektury. Mam nadzieję, że nowy iMag umili Wam  ślicznie zapowiadający się weekend. Do przeczytani!

Numer marcowy iMagazine pobierzecie tutaj – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy