^

MacGadka 29 – nowy iPad

Macgadka for web

Działo się wczoraj sporo. Nie mam serca rozpisywać się w tym co i jak postrzegam po konferencji Apple. Tym razem idę na „łatwiznę” i zamieniam słowo pisane w słowo mówione (cóż za krasomówstwo). Nowy odcinek MacGadki to całkowicie świeże przemyślenia tuż po zakończeniu show Apple. Razem z Michałem w godzinnej audycji skompresowaliśmy wszystko co w naszej ocenie ważne. Do tego oczywiście kręcimy nosami, wyjmujemy szklaną kulę oraz upajamy się nowym sprzętem. Szukamy również sponsora na zakup tych wszystkich rzeczy więc bądźcie wyrozumiali i hojni 😉

Z technicznego punktu widzenia ciekaw jestem jak Wam się podoba „żwawsza” MacGadka? Nie wiem czy będziemy w stanie tak się nakręcać jak w tym odcinku (bo przecież konferencje dodają skrzydeł), ale może to jest właściwy kierunek? Szukamy złotego środka. Może to wydanie MacGadki przypadnie Wam wyjątkowo do gustu. Chciałbym, żeby tak się stało.

Przyjemnego słuchania – klik

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy