^

AutoCAD 2013 zmierza na Maka

Przemysław Marczyński

25 lutego 2012

AutoCAD2013 1

O tym, że nowa odsłona AutoCAD’a pojawi się za chwilkę, zdradza nam Lynn Allen, gdzie na swoim blogu umieszcza wiadomość, co ciekawego pojawi się w nowej wersji programu. Z pewnymi obawami nie odnotowałem wzmianki o AutoCADzie dla Maka. Z jednej strony wcale bym się nie zdziwił, przecież ostatnia wersja programu pojawiła się niespełna 16 sierpnia zeszłego roku. Zatem jak będzie przedstawiać się sytuacja? Znów użytkownicy Windowsa dostaną nową wersję, a OS X będzie wyczekiwał nowej odsłony? Troszkę światła na sprawę rzuca japońska strona Autodesk’a. Wszystko wskazuje na to, że na komputerach Apple nowe oprogramowanie pojawi się równocześnie na wszystkie platformy. Na stronie (klik) zobaczycie porównanie nowych funkcji jakie będą dostępne dla różnych wersji AutoCAD’a. Poniżej pozwoliłem sobie zrobić kilka zrzutów ekranu, na wypadek gdyby witryna nagle przepadła.

Ac2013mac1

Ac2013mac2

Ac2013mac3

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. mantis30

    Hmm, ciekawe czy w ten nowej wersji aplikacja będzie znów wymagać do uruchomienia przestawienia języka angielskiego na 1 pozycję i przelogowania…

    • Przemek Marczyński

      @mantis30 wersja 2012 już nie ma tego problemu