^

"Filmy w Twoim języku" w iTunes

Przemysław Marczyński

1 lutego 2012

FilmywtwoimjezykuiTunes

Po dość „Zaplątanym” przyjęciu pierwszego filmu z ojczystym lektorem w iTunes zerkam niecierpliwie na to, co pojawi się w następnej kolejności. Jeśli „coś” drgnie, to obiecałem sobie nabyć Apple TV. Mój kierunek to możliwość wypożyczania filmów i do tego ATV zdaje się idealnie sprawdzać. Ale jak tu codziennie przegrzebywać przepastne zasoby sekcji filmowej w sklepie Apple? Już nie trzeba. Wszystko mamy pod jednym adresem – Filmy w Twoim języku.

Ciekaw jestem na jaki (drugi) film stawiacie, który pojawi się w iTunes po polsku? Mój faworyt – Tron.

Filmy w języku polskim w iTunes – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Tomasz Siemieniec

  Mam nadzieję że nie kolejny film dubbingowany. Mój typ do Dark Knight. I jeśli filmów przybędzie to też kupuję appletv. I projektor:)

 2. Marek

  Wolałbym jak już z napisami. Dubbing jest OK, ale w bajkach dla dzieci. 😉 Przy napisach wolę słyszeć oryginalną wymowę aktorów. 😉

 3. Slawek

  Czechy i Węgry mają już po 3 filmy.

  • Przemek Marczyński

   @Slawek widzę, że Czesi mają 2 filmy – Auta 2. Eszzz nie trafiłem z Tronem 😉

 4. adam

  Akurat kupowanie ATV do kupowania filmów to niezbyt dobry pomysł, bo to i tak odgrzewane kotlety, lepiej Przemku kup sobie pełny pakiet „N”-ki to zaoszczędzisz wiele kasy na filmach akurat wczoraj Oglądałem Tron dziedzictwo na HBO w HD czyli w pakiecie bez dopłaty z możliwością nagrania na dysk dekodera, ale polecam kupno AppleTV ze względu na inne zalety i to takie że filmy to tylko dodatek.