^

Mac OS X 10.7.3 cieszy naszych sąsiadów

Przemysław Marczyński

1 lutego 2012

1073

… i mnie również. Bo obok języka ukraińskiego, słowackiego, rumuńskiego mamy łatkę na problem z Wi-Fi (daj Tim, żeby faktycznie to ruszyło). Mamy też nowe Safari 5.1.3. Ktoś też spojrzał na Microsoft przychylnym okiem i poprawił problem druku z Worda i współdzielenie plików z Oknami z Redmond. Miło wiedzieć również sporo poprawek związanych z działaniem sieci. Zatem nic już nie mówię, bo paczka waży sporo – 730MB. Chociaż już jak mantrę powtarzam, bierzcie zbiór wszystkich łatek w jednej paczce, tak zwane Combo (bagatela 1,26GB).

Więcej o łatce przeczytacie tutaj.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Wiesław Grzelak

  Pobrałem aktualizacje zrestartowałem komputer i system padł.Odzyskałem system z TM ponownie pobrałem soft aktualizacyjny Liona i ponownie system padł.Kolejna próba z to pobranie Combo ze strony Apple. I też nic. Za cholere nie można załadować paczki.
  Miał może ktoś podobne atrakcje z nowym softem i wie o co w tym chodzi ?

 2. Michał Masłowski

  @Wiesław czyli nie jestem jedyny ze swoimi problemami…

 3. Miki

  ja wracam do SL, masakra z tym lionem. Przez niego na imadle nowym nie da sie pracowac, niemowie o instalce windy

 4. ab76

  A mi się nawet podoba ten Lion oryginalne maki padają a mój hackintosh przyjoł aktualizacje bezproblemowo.

 5. adam

  U mnie niestety 10.7.3 popsuł połączenie z WiFi po wybudzeniu z uśpienia, już nie łączył z automatu nawet po aktualizacji z paczki Combo Update, więc powróciłem do 10.7.2 i wszystko powróciło do normy.