^

MacGadka 22 – podsumowanie roku 2011 w świecie Apple

Przemysław Marczyński

8 stycznia 2012

Macgadka for web

Są odcinki podcastu, gdzie nagrywa się szybko, miło i przyjemnie. Są też te odcinki, gdzie pot spływa z czoła, oczy nabierają koloru purpury, a nóż w kieszeni od kilku godzin jątrzy w ciele. Tak, nowy rok okazał się nie małym wyzwaniem. Ścięci chorobą (co jeszcze zapewne słyszycie w tym odcinku), polujący na wolny czas w chwilach remanentów podjęliśmy próbę nagrania odcinka. Wyszedł świetnie. Byliśmy tak podekscytowani, że rozmawiając poza anteną nie wyłączyliśmy nagrania. Przypomniał nam o tym dopiero Kernel Panic gdy ponad dwie godziny nagrania przepadły. Wiecie jakie to jest uczucie, gdy po dłuższej przerwie masz przeczucie, że coś wyszło świetnie, świeżo i na poziomie. A w sekundę później zdajesz sobie sprawę, że już tego nie masz? Byliśmy bladzi, a „delikatne” uwagi jakie padły z naszych ust na szczęście nie ukazały się szerszemu gronu odbiorców.

Trudne było to wejście w Nowy Rok. Pierwszy odcinek to ponad 4 godziny pracy. Doceńcie więc zaangażowanie 😉 W 22. epizodzie podsumowujemy mijający rok i wróżymy co będzie w 2012. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Zapraszam do słuchania wyjątkowo mocno, bo narobiliśmy się przy tym wydaniu jak przy dwóch odcinkach 😉

Nowy odcinek możecie komentować klikając tutaj.

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka
MacGadka na G+ – plus.google.com/107171148686409127961/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy