^

MacGadka #20 – o prezentach

Przemysław Marczyński

12 grudnia 2011

Macgadka for web

Jubileusz jakby na to nie patrzeć 😉 20. odcinek MacGadki mogliście znaleźć już w sobotę w iTunes. Mam nadzieje, że właśnie sączy się w Waszych słuchawkach w drodze do pracy lub szkoły. Wiedzcie, że skromnie powiedziawszy udał nam się ten epizod 😉 Czasem chyba aż zbyt luźno się robi, ale to tylko oznaka, że mikrofon już nie straszy. Ostatnio nawet uruchomiłem pierwsze odcinki MG, przyznaję, tylko wytrwali byli w stanie dotrzeć do końca. Widać droga do swobodnego wysławiania się to minimum cztery miesiące. Ja zresztą nie jestem odpowiednim gościem do wyrzucania ocen o MacGadce, bo jestem skrzywiony faktem jej prowadzenia i przygotowania (Michała też nie słuchajcie w tej kwestii). Pozostawiamy Wam sprawę do oceny i pilnie się przysłuchujemy co macie nam do powiedzenia.

Temat przewodni, prezenty. Kilka ciekawych „gratów” znajdziecie w tym odcinku. Do tego jak Apple chce pomóc Samsungowi stworzyć najlepszy tablet. Chwalimy „ognistego kundelka”, wspominamy o nowych paczkach i…

A za ten prezent na 20 rocznice wielkie dzięki! 😉

ITunestopepisod

Strona 20. odcinka MacGadki – klik

PS. Jeśli nie wygracie zestawu gier od IQ Publishing na Mój Mac, to macie szansę zgarnąć go w konkursie MacGadki. Warto spróbować.

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka
MacGadka na G+ – plus.google.com/107171148686409127961/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy