^

Magazyn Kreatywny Bazar – o cyfrowej sztuce za darmo

Przemysław Marczyński

8 września 2011

Kreatywnybazar

Nie wiem jak, ale pierwszy numer Magazynu Kreatywny Bazar w niewyjaśnionych okolicznościach mi umknął. Nadrabiam jednak zaległą informację przy kolejnej odsłonie publikacji. Magazyn jest dziełem strony o tej samej nazwie, która jest mocno związana z firmą Adobe (pisałem o niej tutaj). Widać projekt prężnie się rozwija i powstają nowe pomysły na przyciągnięcie ludzi i stworzenie społeczności wokół produktów tej firmy. Można tylko pogratulować pomysłu i zaangażowania.

Sam magazyn prezentuje się ciekawie. Szczególnie wszelkiej maści graficy powinni zwrócić na niego uwagę, gdyż znajdziemy tu porady oraz teksty zahaczające o problematykę związaną z twórczością cyfrową. Będziemy mogli również przeczytać kilka recenzji sprzętu oraz wywiad, który było dla mnie magnesem i zwabił mnie do tego numeru. Rozmowa z Grzegorzem Rosińskim, twórcą fantastycznego komiksu Thorgal (nawet mi nie mówcie, że nie znacie!).

Polecam. Magazyn jest dostępny za darmo w postaci PDF. Jeśli będziemy chcieli pobrać dokument o wyższej jakości wymagana jest rejestracja.

Pobierz Magazyn Kreatywny Bazar – kliknij
Witryna Kreatywny Bazar – http://kreatywnybazar.pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Anna Adamczyk

    Bardzo dziękujemy za miła opinię 🙂