^

Dejumble – tanie zarządzanie GTD

Przemysław Marczyński

16 lipca 2011

 

Dejumble

Co powiecie na zgrabny zestaw do zarządzania czasem w bardzo przystępnej cenie? Dostęp do aplikacji z paska systemowego, synchronizacja z iPhonem, wygodna obsługa. Czegoś więcej potrzebujecie, aby robić proste listy zadań? Spróbujcie aplikacji Dejumble. Obecnie jest w promocji za 4 Euro i prezentuje się całkiem, całkiem. Do błyskawicznych notatek z paska jak znalazł.

Co ciekawe, bratnia aplikacja na iPhone’a, jest za darmo (również przez chwilkę), więc swoje To-Dosy możecie nosić w kieszeni. Synchronizacja darmowa, co ważne przy ostatnich informacjach jakie dobiegają do nas od dużych aplikacji GTD.

Dejumble iTunes

Sprawdźcie, bo za 4 Euro na pewno warto zorganizować swój czas z Dejumble. Oferta promocyjna jest ograniczona w czasie. Kiedy się skończy nie wiem. Klikajcie zatem w poniższe linki i testujcie.

Dejumble w App Store – kliknij
Dejumble dla iPhone’a – kliknij
Witryna aplikacji – http://www.dejumble.com/

Podziękowania dla Sebastiana Talara za psychiczne znęcanie się nade mną poprzez systematyczne informowanie mnie o promocjach, o których nie można nie napisać.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Miłosz Bolechowski

    Wygląda ciekawie, zaraz pewnie wypróbuję. Dziękuję za wieści.