^

Boinx Software czeka na Liona i bawi się w odliczanie

FotoMagico

Firmę Boinx Software cenię szczególnie za jeden program, fantastyczny FotoMagico. Z tą aplikacją będziecie mogli stworzyć genialne prezentacje zdjęć i uwiecznicie je na płytach gotowych do odtworzenia w DVD. Jednak to nie wszystko czym może poszczycić się to studio programistów. BoinxTV również znany produkt, który wspiera tworzenie internetowej TV (podobno świetna zabawa).

Ja jednak nie o samej twórczości tych Państwa. Ważne jest, że niecierpliwią się podobnie jak my na przyjście Mac OS X Lion. Dlatego obniżyli ceny programów do naprawdę niskiego pułapu. Na przykład FotoMagico kosztuje odpowiednie wersja Pro i Home: 44.99Euro i 7.99Euro, gdzie normalnie trzeba wyłożyć: 20Euro/98Euro. Ceny jednak każdego dnia będą rosły, a gdy pojawi się Lion, wrócą do swoich normalnych wartości. Rozejrzyjcie się, czy nie ma tam czegoś dla Was. Polecam za 0,79Euro program PhotoPresenter, mała namiastka FotoMagico, ale potrafi zrobić wrażenie. Promocja tylko w Mac App Store.

Zobacz aplikacje Boinx Software w MAS – kliknij
Zobacz witrynę Boinx Software – http://www.boinx.com/

Wiadomość podesłać Sebastian Talar. Dzięki wielkie!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. MACiek

  … program PhotoPresenter kosztuje 1,59 €

 2. MACiek

  … więc jestem stratny 0,79 🙁
  Ale to i tak dobra cena bo na oficjalne stronie jest cena 29 $ !!!

 3. emeley

  Nie jestem w stanie okreslic, na czym polegaja roznice pomiedzy tym programem do obrobki i zarzadzania fotografia, a tym, co oferuje iPhoto. Po prostu nie zajmowalem sie iPhoto w poprzednim swoim „wcieleniu” makowym, a na reinkarnacje ciagle czekam.
  Wszedlem na strone producenta i wyglada to rzeczywiscie interesujaco. Moja uwage przyciagnal jednak bardziej program do realizacji telewizyjnych. Jest intuicyjny i prosty w obsludze, a efekty calkiem calkiem. Widac to pieknie na video prezentacji. Mozna nagrac sobie audycje wygladajaca jak zrealizowana w profesjonalnym studio, siedzac przed burkiem we wlasnym pokoju. Zapamietam sobie ten program.