^

Wydziergaj sobie iPhone'a

DIY

Wyjątkowy telefon, potrzebuje wyjątkowego wdzianka. Cóż tam mechanicznie bite pokrowce i etui. Sami wiecie, że ręczna robota to jest prawdziwy rarytas i dzieło warte uznania. Bierzcie się zatem do roboty. Potrzebna igła, nici oraz iphone 4g DIY case.

DIYcase

Zadanie nie będzie łatwe, ale pot i krew, którą utoczycie z paluszka podczas przeciągania igły da efekt o którym wszyscy inni posiadacze iPhone’a będą mogli jedynie pomarzyć. Dobrze, jeśli nie czujecie się na siłach, to tęga głowa pomyśli i zaradzi dając żonie na prezent ów podarek. Niby na kurs, przed zimowymi zabiegami na drutach do przygotowania czapki lub rękawiczek. Coś wymyślicie, na pewno. Ważne jest, że z tym pokrowcem, telefon od Apple będzie niepowtarzalny. Skąd ci ludzie biorą te pomysły, no skąd? 😉

DIY case kupicie tutaj – kliknij (nie wiem czy ślą do Polski)
Cena – 18 dolarów

Ukłony za informację biegną do Mariusza Ostrowskiego 😉

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Marucins

    Czy to musi być różowe 🙂

  2. Sawalas

    Nie jak sobie wyszyje tylko czy musi być różowa guma. Boków nie da się zaszyć. Czy naprawdę ciężko zrozumieć pytanie?
    A wszyscy się śmieli z poborowych swojego czasu że 90% nie potrafi powiedzieć o czym jest przeczytany przed chwilą tekst.
    Napisane żeby odpowiedzieć, ale po co….nikt nie wie.