^

Adobe tnie cenę Premiere Pro… i to mocno

Adobeproduction

Nie ma tego złego jak to mówią. Apple poszło mocno po bandzie z Final Cut`em. Płacz i łkania profesjonalistów w sekcji wideo dotarły nie tylko do Jabłkowej krainy, ale zostały przechwycone przez marketingowców z konkurencji. Tak naprawdę Adobe nie ma wyjścia i chcąc nie chcąc musi obciąć cenę swojego produktu. Jednak to co Adobe zaoferowało, jest mocnym, bardzo mocnym uderzeniem. Pakiet Adobe® Creative Suite® 5.5 Production Premium w skład którego wchodzi Adobe Premiere, After Effects, Photoshop, Flash, Illustrator można kupić już za 50% ceny – 850 dolarów. Do tego sam program Premiere będzie kosztował 400 dolarów.

Cała akcja promocyjna trwa do 30 września. Aby z niej skorzystać wystarczy w sklepie Adobe użyć kodu promocyjnego. Kliknijcie w Promotion Code na karcie produktu w Koszu i wpiszcie – SWITCH

AdobePremiere

Można byłoby psioczyć na Apple i Final Cut`a jednak dziś wiem, że zrobiono nam piękny prezent. Nie pamiętam, żeby Adobe tak mocno poszło z obniżką cen swoich aplikacji. 50% taniej na zakup naprawdę świetnych produktów to całkiem dobry interes. Proszę zatem już nie obsmarowywać Final Cut`a w App Store. Sami widzicie, że zrobił świetną robotę.

Więcej o promocji znajdziecie tutaj – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. Sebastian

  Ło matko! Jak wrócę do domu to szybko sprawdzę czy to też działa w brytyjskim sklepie Adobe!

  • Przemysław Marczyński

   Działa w USA, działa w Europejskim. Więc w Brytyjskim na pewno też.

 2. Sebastian

  Właśnie sprawdziłem i działa 😀 Oj będą wydatki 🙂 Tym bardziej, że wychodzi mi o 50 funtów taniej niż upgrade z mojego CS3 Design Premium, które będę mógł sprzedać i jeszcze bardziej obniżyć cenę. Dobrze, że to trwa do końca września – jest dużo czasu na przekonanie żony 😉

 3. Marucins

  O proszę, super sprawa. Jedna (jak na razie) pozytywna rzecz z zamieszania FCPX.

 4. mikolaj

  uwielbiam to!

 5. Sebastian

  Ja trochę może nie do końca na temat, ale jednak związane z Final Cut. Właśnie zainstalowałem sobie Skype w wersji 5.cośtam. Dobrze, że mam kopię poprzedniej wersji (2.8) To co programiści ze Skype zrobili z ostatnią wersją, to jest to samo co Apple zrobiło z Final Cut. Byś może (?) mierzyli dobrze, ale wyszło gówno.