^

EA znów mocno obniża ceny gier

Eapromocja

Pomimo faktu, że dopadła mnie grypa, a listonosz przyniósł pismo od ZUSu i będę wymachiwał składającą się kończyną dolną, to i tak 1 lipca należy do ciekawych dni. Miałem nadzieję, że App Store mnie zaskoczy, po pierwsze uruchomienie sklepu strasznie zamulało (dzięki Ci operatorze internetu), ale co za dużo to nie zdrowo. Wszak Adobe tnie ceny Premiere a EA gier.

To przycięcie jest solidne, bo jak nie patrzeć od góry do dołu wszystko wisi po 0,79Euro. Zaczynając na The Sims, Dead Space, Battlefield czy Need for Speed, a na Monopoly (które sobie kupiłem) kończąc. I co ciekawe nie ma ograniczenia tylko na wersje dla iPhone`a. iPad został równie miło obdarowany. Zatem nie przeszkadzam i lecę stworzyć monopol na iPadzie. Miłych zakupów.

Ahh promocja kończy się… nie mam pojęcia. Na wszelki wypadek użyjcie kredytowej dzisiaj.

Wszystkie gry od EA za 0,79Euro – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Krzysztof Win

    mniamuśnie

  2. matipl

    Tylko, że poza kilkoma tytułami (np. Monopoly) to reszty nawet za darmo szkoda pobierać. Niedorobione, bez poprawek itp. Wrzucili i zapomnieli.

  3. Raf

    Monopolu rządzi, polecam! Dzięki za info o promocji