^

Nowe pokrowce iSkin dla iPada 2 z darmową przesyłką

Przemysław Marczyński

22 czerwca 2011

ISkin

Miałem przyjemność korzystać z pokrowców tej firmy i muszę przyznać, że linia Revo dla iPhone’a nie ma sobie równych. Dziś jednak kilka słów o pokrowcach dla iPada 2. Wreszcie się pojawiły, to pierwsza informacja. Druga, równie dobra to nagroda za cierpliwość. Możecie je kupić bez kosztów wysyłki, również do Polski. Musicie być tylko szybcy, bo promocja trwa do 7 rano dnia jutrzejszego (23.06.11).

Co ja mogę Wam powiedzieć o nowych produktach. Nic, bo nie miałem go w łapkach 😉 Znając jednak markę, wątpię aby popełnili tym razem szajs.

Model Vu to wersja z podstawką i kosztuje 60 dolarów. Jego uboższy brat nie dostał „nóżki” ale współpracuje świetnie ze Smart Cover. solo Smart dostaniecie za 50 dolarów amerykańskich.

Okazja jest całkiem miła. Za 3-5 dni wasz pokrowiec możecie mieć już u siebie zupełnie za darmo. Warto więc skorzystać. W tym konkursie wygrywa „szybki klik”. Co miłe sklep obsługuje obok kart płatniczych również PayPala, nie będziecie więc mieli kłopotu z zakupem. A jak będziecie potrzebowali pokrowca na iPada 2 i iPhone`a to również przesyłka będzie Was kosztować zero złotych. Miło.

Iskinshop

Witryna pokrowców na iPada 2 od iSkin – http://www.iskin.com/ipad/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Grzecho

  Witam
  Nie wiem mi sie nie udało skorzystać z promocji, pokazuje mi prawie 36 $ za przesyłkę może jakiś kod eGift Cards trzeba podać

 2. Grzecho

  A może jak zamawiasz dla Siebie to dorzucisz revo2 for iPhone 3G/3GS – Ozone (Clear/Black) zwroce CI za towar i dodatkowe koszty i prześlesz mi jak przyjdzie do Ciebie.
  Pozdrawiam
  G.

  • Przemysław Marczyński

   Ja nie kupuję. Nie mam iPada2. Jednak może ktoś w komentarzu się zgłosi.