^

Nowe produkty Logitecha dla iPada

Logitech zaprezentował trzy nowe produkty skierowane dla użytkowników iPadów. Wśród nowych akcesoriów znajdziemy pokrowce z wbudowanymi klawiaturami oraz bezprzewodowe głośniki, które wydobędą muzykę z naszego tabletu.

Co zatem niosą notki prasowe.

Logitech Keyboard Case

LogitechKeyboardCase

Pierwsze co mi się nasunęło gdy zobaczyłem ten produkt to firma ZAGGmate. Sporo zamieszania wywołał ten sprzęt i wdać tak się spodobał, że Logitech pokusił się o stworzenie/odkupienie razem z firmą ZAGG identycznie wyglądającej klawiatury. Mamy sposobność ułożenia iPada pod różnymi kątami, a sam sprzęt łączy się z klawiaturą poprzez Bluetooth. Etui wykonane z aluminium. Koncepcja świetna w mojej ocenie. Należy tylko na plecy iPada dokleić jakąś skórkę, bo matryca będzie osłonięta przez klawiaturę.

Cena – 399,99 zlotych
Gwarancja – 1 rok
Kompatybilny z iPadem 2 
Witryna produktu – kliknij

 

Logitech Tablet Keyboard

LogitechTabletKeyboard

Tutaj Logitech pomyślał o wszystkich użytkownikach iPadów, a nawet iPhoneów. Po wypakowaniu klawiatury z etui będzie ona służyć jako stojak dla naszego urządzenia. Produkt kierowany jest do osób często podróżujących i lubiących mieć ze sobą uniwersalną klawiaturę w dobrze zabezpieczonym opakowaniu. Sprzęt działa na 4 paluszkach i do komunikacji wykorzystuje również BT.

Cena – 239,99 zlotych
Gwarancja – 3 lata
Kompatybilny z iPadem 1, iPadem 2, iPhonem
Witryna produktu – kliknij

 

Logitech Wireless Speaker

LogitechWirelessSpeaker

Ostatnim produktem są bezprzewodowe głośniki. Jak podaje specyfikacja techniczna zasięg ich działania to 15 metrów od urządzenia. Mocy wbudowanemu akumulatorowi ma starczyć na 10 godzin ciężkiego grania. Przesył dźwięku to także technologia Bluetooth, zatem nie tylko najnowszy iPad skorzysta z jego dobrodziejstwa. W komplecie znajdziemy miękkie etui do przenoszenia sprzętu.

Cena – 399,99 zlotych
Gwarancja – 2 lata
Kompatybilny z iPadem 1, iPadem 2, iPhonem, iPod touch 
Witryna produktu – kliknij

Trochę nam przyszło czekać na akcesoria dla nowego iPada od Logitecha. Mnie z tego zestawu najbardziej ciekawi Logitech Keyboard Case chociaż uniwersalność Logitech Tablet Keyboard niesie również kilka atutów.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy