^

DEVONthink Pro za pół ceny

DevonThinkOffice

I kolejna świetna produkcja w MuPromo. Jeśli szczególnie coś wpadnie mi w oko, to chcę także zwrócić Waszą uwagę na tą promocję. Przez 48 godziny możecie nabyć DEVONthink Pro. Dla mnie ta aplikacja to jedna z tych, które instaluję jako pierwsze u siebie (muszę się wreszcie zebrać i napisać ulubionych aplikacjach wpis). Służy do jednego, gromadzenia wszystkich informacji cyfrowych z jakimi się stykamy. Od dokumentów, zdjęć, kanałów RSS… Jeśli chcecie mieć swoje dane odpowiednio posegregowane, poukładane, otagowane to dziś macie doskonałą okazję na zakup wyjątkowej aplikacji w doskonałej cenie. Wszyscy gubiący się w gąszczu swoich plików niech wiedzą, że DEVONthink Pro rozwiąże wasze problemy. Z moimi daje sobie doskonale radę.

DEVONthinkPro

Całkiem długie rozważania o tej produkcji znajdziecie w przedostatnim wydaniu iMagazine 04/2011 na stronie 65. Wydanie z artykułem możecie pobrać bez rejestracji na tej stronie – kliknij

Kup DEVONthink Pro w promocji – KLIKNIJ (Wspierasz autora kupując przez ten link. Dziękuję!)
Cena w promocji – 39,95 dolarów (normalnie 79,95 dolarów)
Oferta wygasa za dwa dni.
Witryna programu – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. grzegor

    Damn it, już jest: $67.96 (15% off, retail $79.95)