^

Kontroluj Mail`a za pół ceny

Przemysław Marczyński

11 kwietnia 2011

1979 MailSuite MacZot April2011

A to ci niespodzianka! Produkty Indev możecie kupić z rabatem 50%! Jeśli nie wiecie z czego słynie wspomniana firma, to już spieszę z odpowiedzią – najlepsze wtyczki do programu pocztowego Mail.

Bez MailTags oraz Mail Act-On nie wyobrażam sobie solidnej organizacji wiadomości w programie pocztowym. Aplikacje wtyczki pozwalają na dodawanie notatek, komentarzy i co najważniejsze tagów oraz projektów wiadomości e-mail Na tej podstawie jesteśmy w stanie budować reguły wiadomości i widoki inteligentnych teczek.

SidebarScreenShot

Co ważne, dodatki tak doskonale integruje się z Mailem, że już trudno mi sobie wyobrazić pracę z tym programem bez MailTags oraz Mail Act-On.

MAO Banner ScreenShot

W promocji MacZot dostaniemy obok wspomnianych dodatków jeszcze jedno miłe rozszerzenie, Mail Perspectives które pozwala monitorować przychodzące e-maile w mały, poręcznym oknie.

MPWindows

Wybaczcie w zdawkowość wpisu, ale czasu jest bardzo mało. Tylko do jutra możecie kupić ten zestaw narzędzi w cenie 30 dolarów. Za ergonomię programu Mail, jaką otrzymamy to na prawdę niewielki wydatek. Spieszcie się, bo takie okazje trafiają się niezwykle rzadko.

Jeśli nie wierzycie mi na słowo, to biegnijcie natychmiast na stronę Indev i przetestujcie dodatki do Maila. Zaręczam, że będziecie zachwyceni.

Aktualizacja Zakupu tego zestawu możecie dokonać przez dwa dni. Dobre wieści 😉

Witryna firmy Indev – http://www.indev.ca/
Witryna z promocją –  http://www.maczot.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (10)
L

10 komentarzy

 1. sarmacki

  za dodatek do maila 90 zł!?!?!?!?! To juz im sie w dupach poprzewracalo….. nowe gry kosztuja 49 $
  Maskra… alr tego typu promocje to szanowny redaktor moze sobie.. itd.. ja rozumiem ze mu placa za promocje…
  Ludzie!!!!!…..

 2. Hubee

  Może to nieodpowiednie miejsce i czas, ale cały czas szukam do Maila czegokolwiek, co umożliwiłoby zmianę tematu wiadomości, którą mamy skrzynce odbiorczej. czy ktoś może pomóc???

 3. Sebastian

  @sarmacki: No tak, bo taki dodatek to ludzie przeważnie piszą w przerwie na kawę, więc powinnien być darmowy, co? Tak samo jak i inne aplikacje będące jedynie 'dodatkami’…

 4. Przemysław Marczyński

  @sarmacki ewidentnie widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Po pierwsze MacZot nie prowadzi żadnego programu afiliacyjnego. Po drugie gdy piszę, że zarabiam na kliknięciu wyraźnie to zaznaczam w tekście. Po trzecie aplikacja kosztuje 84,30PLN. Po czwarte pomimo iż posiadam MailTags, bo otrzymałem go dawno temu do recenzji, to i tak nie wahałem się kupić tej paczki aby wesprzeć autora (https://img.skitch.com/20110411-8ftd7pu12ucfj25b4ut41cgan7.png). Waż słowa następnym razem, bo krytyka powinna mieć jakiekolwiek podstawy. Rozumiem, że dla Ciebie to za drogo, rozumiem, ale nie obrzucaj błotem innych.
  @Hubee MailTags jest dla Ciebie. Pozwala na stworzenie notatki i użycie jej jako tematu wiadomości. Rozwiązanie chyba lepsze niż fizyczna zmiana tematu – https://img.skitch.com/20110411-kra92hy62khc1cq7sk9qgcx6xd.png

 5. Sebastian

  @Przemysław Marczyński: Cholera, nie mam za bardzo czasu na testowanie, ale dobrze że jeszcze jutro trwa ta promocja. Jakieś dwa miesiące temu zabrałem się za porządkowanie mojego głównego konta mail z niemałą ilością 3500 wiadomości 😐 Siedziałem ze trzy dni nad tym. Sporo powyrzucałem, bo okazało się że miałem jakieś pierdoły. No a teraz mam ponad 1600 i znowu zaczyna mi się robić bałagan 🙁 Przydałoby się coś do pomocy

 6. sarmacki

  Nie jestem za darmową praca! I waże słowa. A to że się one komuś nie podobaja to coż…
  Wg mnie cena tego smiesznego dodatku jest wzieta z sufitu. To jest odadtek do maia. DODATEK!!. Sory winetu ale caly system snow leopard kosztowaL mnie 120 brutto. I wlasnie chodzi mi o ta skalę. Rownie dobrze mogłbym się rajcować ze cene ferrari obnizyli o połowę 🙂
  A za swojego bloga pwinienes czerpac dochod. Je nie mam nic do tego… ale jak sa ludzie co zaplaca za taki smieszny odatek to coz.. prawa rynku a moje prawo powiedziec co o tym mysle…

  • Przemysław Marczyński

   @sarmacki
   Obiecuję, że kiedyś napiszę o konsumentach, którzy napiętnują autorów aplikacji, że za drogo, za mało, za wolno, za późno. Zbieram się to tego tekstu i chyba czas już nastał.
   Co do ceny Mac OS X, to powiem tak, jaka aktualizacja taka cena. Poczekaj na Liona, wówczas będziesz mógł porównać skalę pieniężną.
   Co do zarobków to zapraszam tutaj 😉 – http://mojmac.pl/wsparcie/

 7. sarmacki

  A ja obiecuje ze napisze o producentach i developerach. 🙂
  Wyrazam opinie, ze za drogo za cieniutkie usługi sobie liczą. Ale pocieszam sie tym że przyjdzie inny developer i zrobi to samo lepiej i taniej.. i tyle.. taki rynek… a analizowac to mozna wszystko.
  Ja bardzo czekam na Liona i bede 1 w kolejce do kupienia. A argument ze bede mogl porownac skae jest jak argumenty Jaroslawa… obrzucic argumentem, ktorego jeszce nie ma.. matko jedyna…

 8. sarmacki

  I napisze o autorach blogów zarabiajacych naganianiem klientow na bezwartosciowe dodatki :)))
  Oj !! 🙂

  • Przemysław Marczyński

   @sarmacki jeśli znajdziesz mi lepszą wtyczkę do Maila skasuję wpis, zakopię blog, a siebie poddam chłoście na YouTube 😉