^

Paczka MacUpdate – 11 programów na wiosnę

Przemysław Marczyński

16 marca 2011

Ostatnio wstrzymuję się z publikacją informacji o zestawach programów na Mój Mac. Większość tego typu informacji przebiega przez kanał Facebooka strony. Wiem, że zawsze ktoś znajdzie jakiś zestaw programów, który tylko jemu będzie przydatny, więc warto o nich informować. Nie ukrywam jednak, że troszkę już mnie to znużyło. Dziś jednak budzimy się z letargu. Czas na paczką od MuPromo. Jest dobra, bardzo dobra!

parallels_screen.jpg

Parallels for Desktop 6 to najnowsza odsłona programu do wirtualizacji systemu Windows. Nie mniej, ni więcej będziecie mogli uruchomić system Microsoftu na swoim Maku. Aplikacja warta uwagi dla wszystkich, którzy potrzebują pracować pod kontrolą Windowsa. Perełka w zestawie.

ttp5_screen.jpg

TechTool Pro 5 to zestaw narzędzi ratunkowych i optymalizacyjnych dla naszego komputera. Diagnostyka, optymalizacja dysku, oraz przywracanie utraconych danych, tym właśnie zajmuje się ten program. Dla mnie produkt „Musisz go mieć” w sytuacjach kryzysowych.

1pw_screen.jpg

1Password czyli program bez którego nie pracuję z komputerem. Magazynuje moje hasła i w łatwy sposób wypełnia formularze do stron internetowych. Jeśli nie ma go podczas przeglądania sieci, czuję się jak bez ręki.

Te trzy programy powinny Was przekonać. Ale to ni jedyne świetne produkty. Na pilną uwagę zasługuje Hands Off do monitorowania sieci, a App Tramer pokaże jak obciążacie swój system (procesor, bateria). Do grona ciekawych produktów dochodzi A Btter Finder Renamer narzędzie do zmiany nazw wielu plików równocześnie. Znajdziemy także coś do kopiowania płyt DVD – DVDRmaster Pro 7. Nie przejdę także obojętnie obok fantastycznej gry Civilization IV.

Nie mam wątpliwości, że jest to jedna z najlepszych paczek od dłuższego czasu. Niezbędnik nowego użytkownika Maków jednak jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. W sumie paczka zawiera 11 aplikacji. Warto, zdecydowanie warto.

Paczka MacUpdate na wiosnę – KLIKNIJ (Zakupem wspierasz Mój Mac. Dzięki serdeczne!)
Cena – 49,99 dolarów
Czas trwania – 15 dni

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (15)
L

15 komentarzy

 1. bilancio

  Paczuszka świetna. Aż nie mogę uwierzyć, że dali Parallels oraz 1Password.
  Jak zwykle – dzięki za cynk.

 2. Adam

  Trzeba przyznac, ze paczka naprade niezla, choc mi przydalby sie jedynie Parallels. 1password mam, a reszta jest dla mnie zbedna. No… ewentualnie Civilization chcialbym poznac 🙂

 3. popino

  od 1password lepsze jest LastPass – dajcie mu 2 tyg (importując stuff z 1pswd)

 4. Sebastian

  Dwa tygodnie temu zrobiłem upgrade Parallelsa z wersji 5 do wersji 6 i jakoś mi się wydaje, że działa trochę wolniej. No ale to pewnie tylko mi się wydaje 🙂 No a jak ktoś korzysta z Windowsa to dla samego P6 i 1Password warto kupić.

 5. Błażejos

  A niech Cię 😉 Nie lubię paczek ale kupiłem – dla samego P6 i 1Pass na Win (na Maca mam i jestem Fanem), a Civ. IV przepchnęła decyzję przez sito rozsądku… 😉

 6. Maksymilian Śleziak

  Już kupiłem! dobra cena! 🙂
  Szkoda że 1Password już mam 🙂

 7. Krychaj

  Jak ktoś chce odsprzedać 1Password z paczki to chętnie wezmę. Bo widziałem że tak można.

 8. gregory

  Kombinacja 1P i CIV sprawiły, że właśnie zakupiłem 😉

 9. john.doe

  pytanie za stówę 🙂 czy można płacić przez PAYPAL? bo nie mam kredytówki

 10. Sebastian

  @john.doe: Odpowiedź za dwie stówy: oczywiście że można 🙂

 11. john.doe

  @Sebastian dzięki za info 🙂

 12. Sebastian

  A właśnie, a propos paczek. Co się dzieje z 'zajebistą’ aplikacją o nazwie Ergo, która niedawno była w „polskiej paczce” sprzedawana jako wersja beta a tu nic nie wiadomo co i jak z tym programem? Chciałem zadać pytanie autorowi w komentarzach na appleblog, ale tam trzeba teraz się gdzieś logować przez Facebooka, Naszą-klasę czy coś, wysyłać jakiegoś sms-a, dodać do ulubionych i mieć paszport Polsatu żeby mieć możliwość dodania komentarza 😉

 13. Budziol

  Jeśli ktoś ma na sprzedaż 1Password to chętnie kupię !
  Pisać na budziol64(at)gmail.com

 14. Tobol

  spóźniłem się 🙁

  • Przemysław Marczyński

   @Tobol bo MójMac trzeba śledzić przez RSS lub na Twitterku/Facebook. Wówczas nic ni nie umknie. Jednak bez obaw, wkrótce szykuje się nowa promocja. Równie ciekawa podobno.