^

Trine – wyśmienita gra za 10 dolarów!

Przemysław Marczyński

15 marca 2011

Trine

Powiem Wam, że dopiero teraz ta informacja do mnie dotarła. Trine, tak to WIELKIE Trine jest w promocji za 10 dolarów. Nie wiem jakie macie podejście do gier przygodowych, czerpiących z najlepszych produkcji gier 2D. Powiem Wam jedynie, że Trine, nie tylko czerpie garściami, ale wręcz pokazuje jak takie gry powinny wyglądać. Jestem posiadaczem tej produkcji na PS3 i od samego początku zachwycałem się grafiką oraz samą zabawą. 3 bohaterów, którzy przemierzają fantastyczny świat zmagając się z niebezpiecznymi chordami potworów. Historia świetnie opowiedziana, a przy tym będziecie musieli wykazać się zwinnością i umiejętnością rozwiązywania zagadek. Cena za tą produkcję do jutra rana to zaledwie 10 dolarów. Obejrzyjcie film. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Gra warta tych pieniędzy.

 

Kup Trine za 10 dolarów – kliknij (Zakup wspiera Mój Mac. Dziękuję!)
Witryna gry Trine – kliknij

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Lechowski

  Zgadzam się – stara dobra szkoła przygodówek 2d, z super oprawą graficzną i muzyką. Wciąga na maxa. Oby więcej taki tytułów. Też mam na PS3 🙂

 2. Paweł

  A gzie tu gra przygodowa? Ja tu widze platformówkę. Co prawda świetnie zrobiona ale nie grę przygodową.

  • Przemysław Marczyński

   @Pawle zgadza się 😉 ze mnie taki spec od gier jak od Maków 😉 Trine to świetna platformówka, a przygoda doskonała przy samej rozgrywce. Dzięki za wyprostowanie wpisu.