^

TextExpander taniej 50%

Przemysław Marczyński

23 lutego 2011

TextExpander

Są aplikacje, które po kilku minutach użytkowania sprawią, że nie będziemy mogli bez nich się obejść. Jedną z nich jest TextExpander, bez którego nie wyobrażam sobie codziennej pracy z tekstem. Narzędzie tak proste i intuicyjne, że stanie się Twoim niezbędnikiem w zmaganiach praktycznie z każdym dokumentem.

Extexpander

Zasada działania banalna. Tworzymy listy skrótów pod którymi ukryte mogą być dowolne ciągi znaków. Teraz na przykład pod „@WW” możesz umieścić całą formułę powitania w korespondencji elektronicznej, bez konieczności powtarzania „Szanowny Panie…”. Na dodatek program przychodzi do nas z bogatym zbiorem utworzonych skrótów. Oczywiście nie musimy zapamiętywać wszystkich skrótów. Do programu mamy dostęp z belki systemowej.

Warto nadmienić, że jest również wersja TextExpandera pod iOS, a Snippety (nasze skróty) bardzo elegancko synchronizują się z urządzeniami mobilnymi Apple.

To działa, uwierzcie. Podpieram się tą aplikacją od wersji 2.0 i nie mogę bez niej funkcjonować. Polecam zajrzeć na stronę producenta i szybko pobrać wersję testową. Na zakup w promocyjnej cenie pozostało jeszcze 20 godzin. Cena w promocji to 17,95 dolarów. Warto.

 

Kup TextExpander za 50% ceny – KLIKNIJ (zakup przez ten link wspiera Mój Mac. Dziękuję!)

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Maksymilian Śleziak

    Czekałem na taką obniżkę tej aplikacji – Kupione przez Twój link 🙂
    Dzięki