^

Aplikacje Apparent Software taniej o połowę

Przemysław Marczyński

18 lutego 2011

ApparentSoftware

Apparent Software przygotował 5. dniową obniżę na swoje aplikacje w Mac App Store. Ceny spadają dość mocno bo aż o 50%. Warto zatem zerknąć co możemy kupić w bardzo przystępnych cenach.

Blast to bardzo przyjemna aplikacja o której pisałem już na Mój Mac. Mały pomocnik wskaże nam drogę na skróty do ostatnio użytych plików. Pomoże nam również błyskawicznie uruchomić programy z belki systemowej. Warto się w niego zaopatrzyć, szczególnie gdy cena to 5 dolarów – link do Mac App Store.

blast-overview-200.png

Socialite to prawdziwy kombajn do zarządzania WEB 2.0. Facebook, Twitter, Flickr, RSSy w jednym miejscu. Panowie ostatnio przejęli ta aplikację od Realmac Software i wierzę w to głęboko, że mają duże plany co do jego rozwoju. Zatem bierzcie, bo 10 dolarów to niewielka cena za to narzędzie – link do Mac App Store.

facebook-pics.jpg

ImageFamer czyli jak łatwo dodać ramki do naszych zdjęć. Bawiłem się tą aplikacją podczas pracy nad ostatnio wydanym iMagazine. Mi się podoba, bo obok zabawy, uzyskane efekty nadają fotografii zupełnie nowego wymiaru. 20 dolarów do wydania, jeśli lubicie takie narzędzia – link do Mac App Store.

Frames.jpg

 

Cashclator pomoże ogarnąć rodzinne finanse. Przyznaję, że nie miałem okazji bawić się tą aplikacją, ale wygląda całkiem sympatycznie. Lubicie mieć porządek w rachunkach? Pobierzcie demo ze strony firmy i zobaczcie czy warto wydać na nią 15 dolarów – link do Mac App Store.

Reconcile.jpg

 

Promocja tylko do 22 lutego. Poklikajcie i sprawdźcie. Szczególnie Blast powinien Wam przypaść do gustu. Ale każdy ma swoje preferencje, więc zapraszam do sklepu.

Witryna Apparent Software – http://www.apparentsoft.com/

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy