^

World of Goo na iPada za 0,79 centów

Przemysław Marczyński

17 lutego 2011

Worldofgoo

Wiem, promocja na tą grę była przed kilkoma dniami, ale jeśli nie udało Wam się na nią załapać (ja byłem tym spóźnialskim) to możecie już biec do iTunes. Cena 0,79Euro to kwota zdecydowanie warta wyjęcia z portfela. World of Goo to obok Angry Birds chyba najlepszy produkt rozrywkowy w App Store. Zręcznościówka z elementami logicznymi to ciekawe połączenie. Będziecie zachwyceni.

Zabawa polega na budowaniu konstrukcji z kulek, które mają powędrować do rury „ratunkowej”. Niby banał, ale cieszy. Dużo zabawy i kombinacji. Polecam.

World of Goo HD w iTunes – kliknij

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Sebastian

  Ta gra ma jedną wadę: wciąga niesamowicie, wręcz uzależnia. Grałem w wersję 'stacjonarną’, ale jak będę miał iPada to chętnie sobie kupię i taką wersję, żeby w wolnej chwili rozpracowywać te gluty 🙂

 2. RyHoo

  chyba w jakimś innym sklepie niż polski… U mnie Appstore pokazuje cenę 3,99 Eur, chociaż w AppShopper piszą, że faktycznie jest promocja za 0,99EUR.
  Czy komuś udało się kupić w tej cenie w polskim appstore?

 3. QDS

  W amerykańskim również w regualrnej cenie na tą chwilę 🙁

  • Przemysław Marczyński

   Faktycznie to była błyskawiczne promocja. Mi udało sie kupić w promocyjnej cenie. Dziś rano cena jednak była już normalna.