^

Plecaki Booq do kupienia w Polsce

Przemysław Marczyński

16 lutego 2011

Booq

Mam taką jedną (pewnie jest ich więcej, ale to nie czas, nie ten wpis) słabość. Nazywa się plecak. Bez niego nie ruszam się nigdzie. Zresztą walają się u mnie po całym mieszkaniu, a każdy na specjalną okazję: do miasta, na aparat, laptop, narty i spacer po górach. Dlatego z niekłamaną radością dziele się z Wam informacją prasową jaka do mnie dotarła. Wyśmienite akcesoria firmy Booq można już kupić w Polsce.

Boasqueeze

Kto miał przyjemność zetknąć się z tym produktem docenił zapewne jego nienaganne wzornictwo i jakość wykonania. Firma dość mocno kładzie nacisk na użytkowników sprzętu Apple (chociaż laptopy PC też zmieszczą się w kieszonce plecaka). Obok plecaków mamy w ofercie futerały na iPady i torby na ramię.

Boanerve

Na nasz rynek markę Booq wprowadza firma Color Confidence i chwała jej za to. Wyrwę krótką notkę z informacji prasowej. Co znajdziemy w ofercie rodzimego sprzedawcy:

– Produkty Boa – plecaki i torby na laptopy, etui dla iPadów

– Produkty Taipan – przystępne cenowo torby oraz neoprenowe pokrowce dla komputerów przenośnych

– Produkty Python – pokrowce na laptopy oraz plecaki fotograficzne klasy Premium

– Produkty Vyper – dodatkowo wzmocnione stylowe torby i pokrowce dla komputerów przenośnych

– Produkty Mamba – bardzo lekkie i praktyczne plecaki i torby na laptopy

Booq nie jest tanią marką. Jednak gwarancja na 5 lat zobowiązuje. Ze względu na cenę, na pewno nie jest to sprzęt skierowany dla każdego. Jednak czasem warto dołożyć i cieszyć się swoim plecakiem długi czas. Cieszy mnie fakt, że oprócz tandety, komuś chciało się zabawić (i zaryzykować!) wprowadzając tą markę nad Wisłę. Na drogim produkcie nie zarobi się kokosów jak na tanich bublach, ale warto mieć wybór i możliwość kupienia sprzętu wysokiej jakości.

Mi w oko wpadł szczególnie Boa flow M. Kto mi powie, że ten plecak nie wygląda fantastycznie?

 

BoaflowM

 

Booq w Polsce – http://www.colourconfidence.com/booq
Europejska witryna Booq – http://www.booqeurope.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Kuba

  Nie znałem tej firmy wcześniej a szkoda;) Ja _narazie_ kożystam z „wyrobów” Tucano, może kiedyś zmienię zdanie;)

 2. Krzysiek

  świetna firma i świetne produkty….od roku posiadam torbę VIPER RUSH XL, która sprawdza się genialnie..jakość wzorcowa i do tego cieszy oko :)…warte wydanych pieniędzy…

 3. r

  booq Bags w Polsce:
  dla firm B2Blink.eu
  detal SLIKO.pl