^

Z życzeniami i prezentami od Mikołaja

Przemysław Marczyński

23 grudnia 2010

ZyczeniaMJ.jpg

To już kolejne święta jakie będziemy przeżywać. Mam nadzieję, że każdy w gronie najbliższych, przy choince, pierogach i z myślami powyżej tego „dyszącego” od ciężaru jedzenia stołu.

Życzymy świętego czasu, pokoju i radości dla Was i Waszych rodzin na czas
Bożego Narodzenia i każdy dzień Noweg Roku 2011!

Remigiusz Kurtz, Mateusz Stachowski, Przemysław Marczyński

Dziękujemy, że jesteście z nami i, że chcecie nas czytać. Czasem lepiej złożone zdania, czasem niewypały. Wszystko to jednak dla Was. Wybaczcie więc nasze potknięcia. W Nowym 2011 będzie ich mniej 😉

Końcówka roku to sporo zmian w Mój Mac. Sam jestem zaskoczony, że tak się to zbiegło, ale całkowicie nieplanowane rzeczy dzieją się wokół nas. Dopadają, chwytają i już niepuszczają. Do jednoosobowego grona redakcji doszedł Remigiusz Kurtz. Od dosłownie kilku dni, strona Mój Mac na Facebooku ma nowego administratora w postaci Mateusza Stachowskiego. Panowie, dzięki Wam strona będzie prężniej funkcjonować i cieszyć naszą społeczność.

Wyniki konkursów

Był Mikołaj. Były prezenty. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Jestem pewny, że rekordu komentarzy w konkursie z Things nie pobijemy długo. Świetnie! Mamy nadzieję, że przez tą zabawę odsapnęliście troszkę w zmaganiach podczas przygotowywania się do świąt. Poniżej lista zwycięzców, wygenerowanych przez stronę Random.org.

1. Things – http://culturedcode.com/things/

– pim

2. ForkLift 2 – http://www.binarynights.com/

– Piotr S.

3. Skitch – https://skitch.com/

– Czajka

– manti30

– DG

4. Pixelmator – http://www.pixelmator.com/

– Henryk

5. RapidWeaver 5 – http://www.realmacsoftware.com/rapidweaver/

– Kamil

Gratulujemy 😉 Ze zwycięzcami skontaktuję się jak najszybciej. Wybaczcie jednak, jeśli będzie to już po świętach. Tym czasem polecam pobrać wersje testowe aplikacji.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. mantis30

  Dziękuję bardzo! 🙂 Milusio dostać niespodziewanie prezent na święta 🙂 Pozdrawiam wszystkich i życzę naprawdę spokojnych i radosnych Świąt!

 2. MACiek

  Gratuluję zwycięzcom !!!
  Niestety byłem niegrzeczny i nie dostałem prezentu.
  Za rok się poprawię 😉

 3. DG

  Dziękujemy Mikołajowi i… stronie random.org 🙂

 4. pim

  Dzięki! 😀