Wybierz Strona

Office 2011 PL dla Mac ma swoją witrynę

officedlamac.png

Tuż przed świętami ruszyła witryna najnowszego pakietu biurowego Microsoftu – Office 2011 dla Mac w wersji polskiej. Strona powinna zainteresować przyszłych i obecnych posiadaczy tego zestawu aplikacji. Niezdecydowaniu i wciąż dumający nad zakupem Officea znajdą tam opisy programów z wyszczególnieniem najbardziej ciekawych funkcji. Do tego dochodzi zbiór „Pytań i odpowiedzi”. Podstawowy głód informacji o Officie  powinien zostać przez stronę zaspokojony.

Jeśli już posiadacie ten pakiet może zainteresują Was zasoby lekcji na stronie. Czasem podstawowe funkcje gdzieś nam umykają, a potrafią one znacznie przyspieszyć pracę z programem.

Z tego co mi wiadomo, witryna ma żyć i być centrum wiedzy dla posiadaczy Microsoft Office 2011 dla Mac. W dziale aktualności mają pojawiać się nowinki (i konkursy?). Dział lekcji, również ma się rozrastać. Warto więc monitorować stronę projektu na Facebooku.

Microsoft mocno zabiega, aby nowy Office dla Maków dobrze się sprzedał w Polsce. Poczynając od lokalizacji, po słownik, a teraz także działania społecznościowe w sieci. Życzyć sobie mogę tylko, aby inni producenci oprogramowania szli tą samą ścieżką. Podobny ruch wykonał swojego czasu Adobe dla swojego pakietu i nazwał go Kreatywny Bazar. Wydaje się, że jest to trafna droga promocji i dotarcia do klientów. Ja osobiście widzę w takim podejściu do wdrażaniu produktów przyszłość.

Witryna Office dla Mac – http://officedlamac.pl/

 

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Komentarz

  1. magott

    Niech w końcu dają wersję trial Officea PL i jak się sprawdzi to kupię….. szkoda w ciemno coś kupować 🙁

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!