^

Aplikacja PlayStation wkrótce na iPhone i Androida

Przemysław Marczyński

17 grudnia 2010

PlayStationApp.png

Jestem raczej weekendowym graczem. Oczywiście, przysiadałbym do mojego czarnego chlebaka (PS3) częściej, ale brak czasu… znacie to dobrze 😉 Jeśli już grać, to zazwyczaj w sieci. Nie ma to jak przeciwnik człowiek. Przechodzenie kampanii w Battlefield Bad Company 2 było dla mnie męczarnią. Co innego możliwość wysadzenia kilku nadajników lub zdobycie pozycji wroga. Jeśli jednak postrzelać to z przyjaciółmi. Rzadko się to udawało zrobić. Skrzyknąć się po sieci… można, ale jakoś się zapomina, albo traci się ochotę. Na ciągłe włączanie konsoli aby sprawdzić kto jest w sieci też nie mam ochoty. Na szczęście Sony uraczy nas wkrótce PlayStation App.

psapp.png

Już za chwilkę na iPhonie (iOS4) oraz Androidze (OS 1.6) będziemy mogli sprawdzić status naszych znajomych w sieci, porównać trofea, przeczytać kilka nowinek z europejskiego bloga PlayStation oraz puścić ciekawe informacje na Twittera i Facebooka.

ps3apptro.png

Posiadacze iPhonea i Androida powinni być zadowoleni. Ja jestem 😉

Witryna PlayStation 3 – http://pl.playstation.com/ps3/

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy