^

Mikołajki Dzień 4 – Pixelmator

Przemysław Marczyński

16 grudnia 2010

MM-pixelmator.png

Powiedzcie sami, czy Mikołaj nie ma doskonałego PRu? Zawsze świetnie wyglądający z zaokrąglonym brzuszkiem i nieskazitelnym uśmiechem. Chyba nie myślicie, że te wszystkie fotki nie są poddane obróbce cyfrowej. Ja nie wierzyłem i zapytałem. Spojrzał na mnie jakbym tylko Photoshopa widział na oczy i rzucił… Pixelmator chłopcze!

Pixelmator-okno.png

Ileż ja się razy rozpisywałem o tym programie. Mam nadzieję, że nie zanudzałem, ale sami wiecie… warto o nim pisać. Pixelmator to wyśmienity edytor graficzny. Idealny dla grafika (nie tylko początkującego) jak i każdego, kto potrzebuje edytować zdjęcia czy inne obrazy bitmapowe. Ma praktycznie wszystko co jest potrzebne do szczęścia. Obsługę warstw (w tym grupy), narzędzia do zaznaczania i retuszu, korekcja kolorów, efekty specjalne. Program wspiera ponad 100 formatów plików. Nie wspomnę już o zachwalanym na każdym kroku przeze mnie interfejsie. Z ogromną przyjemnością przedstawiam Wam Pixelmatora w naszej zabawie Mikołajkowej na Mój Mac!

Jak wygrać licencję?

Dziś Mikołaj rozdaje jedną licencję na program Pixelmator. Co musicie zrobić, to powiedzieć światu, że jednak Mikołaj ma się dobrze i lubi czytelników Mój Mac. Wystarczy poinformować o konkursie na Twitterze, Facebooku, Blipie lub innym miejscu sieci (forum, grupy dyskusyjne). Treść:

Mikołaj znów biega po blogu Mój Mac. Dziś szuka chętnego na program Pixelmator – https://mojmac.pl/?p=5055

Następnie zostawić komentarz pod wpisem z odnośnikiem do waszej wiadomości. Na zgłoszenia czekamy do 22.12.2010.

Mój Mac znajdziesz w sieci społecznościowej na:
Facebook – http://www.facebook.com/MojMacPL
Twitter – @mojmac_pl
Blip – ^mojmac

Powodzenia! Niech wygra najgrzeczniejszy 😉

Witryna programu Pixelmator Team – http://www.pixelmator.com/

Dzisiaj Mikołajem jest firma Pixelmator. Dziękujemy za prezent!

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (64)
L

64 komentarze