^

50% taniej za FileMakera Pro 11 od WinSoftu

Przemysław Marczyński

16 grudnia 2010

filemaker.jpg

Wiem, że ciężko jest przed świętami. Portfel suchy, że trudno go znaleźć w kieszeni. Pamiętacie jak pisałem, że FileMaker 11 można kupić, a drugą licencję przekazać innej osobie? Tak, wówczas pospieszyłem się z informacją, bo dotyczyła ona jedynie mieszańców Stanów Zjednoczonych. Dzisiaj ta promocja dociera do nas dzięki firmie WinSoft International.

Promocja jest niebanalna bo za pół ceny dostajecie profesjonalną bazę danych, dzięki której możecie robić dosłownie WSZYSTKO! Gromadzenie informacji, podsumowania oraz ich publikowanie na przykład w formie drukowanych faktur załatwicie od ręki. No dobrze, trzeba będzie nabrać troszkę wprawy, ale uwierzcie mi, zakup tej aplikacji to inwestycja na długie lata.

Zdobycie drugiej licencji wymaga zakupu programu. Automatycznie dostaniecie możliwość przekazania drugiej, takiej samej licencji innej osobie. Nie ma znaczenia komu. Więc teraz musicie odszukać chętnego do podzielenia się kosztami zakupu.

FileMakerPomo.png

Może zbyt entuzjastycznie podchodzę do niektórych programów. FileMaker na pewno do nich należy, co zauważyliście zapewne we wpisach. Trzeba jednak oddać tej produkcji, że jest świetna. Jak każde profesjonalne narzędzie wymaga pewnej wprawy. Jednak gdy się je posiądzie, to nie ma odwrotu. Staniecie się niewolnikiem tej aplikacji. Rozważcie sprawę, pobierzcie wersję demo i zdecydujcie. Zapewniam, taka inwestycja się zwraca. Promocja trwa do końca grudnia.

Witryna programu FileMaker 11 – http://www.filemaker.com/pl/
Kup FileMakera 11 Pro za 50% ceny od WinSoft – kliknij
Koniec promocji – 31.12.2010

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy