^

Arloy – pogoda z iPhonea

Przemysław Marczyński

15 grudnia 2010

arloy_icon.png

Programów pogodynek na iPhone znamy całą masę. Wczoraj swoją premierę miał program Arloy. Aplikacja nie posiada żadnych wysublimowanych funkcji. Jednak pomimo swojej prostoty mile zaskakuje. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi GPS, nie musimy podawać swojej lokalizacji. Program sam znajdzie nasze położenie i elegancko wyświetli je na ekranie. Moja mieścinka, Końskie została odnaleziona bez problemu, z czym inne programy czasami sobie nie radziły. Twórcy aplikacji oddają nam 3 szablony, które mogą nam umilić wyświetlanie informacji. Przypuszczam, że wkrótce pojawi się ich więcej.

arloy.PNG

Program pokazuje pogodę na cały tydzień. Szkoda, że oprócz informacji o temperaturze dnia i nocy nie mamy innych parametrów pogody.

I teraz to, co tygrysy sieciowe lubą najbardziej. Aplikacja potrafi wysłać informację o naszym położeniu na Twittera i Facebooka. Lans temperatur czas zacząć 😉

Na stronie znalazłem informację o konkursie związanym z programem. Do wygrania 10 kart do iTunes o wartości 25 dolarów. Warto o tym wiedzieć, gdybyście byli zainteresowani kupnem programu. A cena na starcie to 0,99 dolarów.

 

Arloy w iTunes – kliknij
Witryna programu Arloy – http://www.commandguru.com/arloy

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy