^

Disk Drill darmowe odzyskiwanie plików

Przemysław Marczyński

10 grudnia 2010

disk_drill.png

Potrzebujecie uratować skasowane przypadkowo pliki? Wiem, narzędzia do tego nie są najtańsze. Dzięki Disk Drill możecie spróbować odzyskać swoje dane za darmo. Do czasu wyjścia z bety aplikacja nic nie kosztuje.

DiskDrill_menu.jpg

Program oferuje dwie metody przywracania skasowanych plików. Co ciekawe został wyposażony w tą możliwość na partycjach zabezpieczonych technologią FileVault. Aplikacja współdziała z zewnętrznymi dyskami podpiętymi do komputera,  a także z kartami pamięci.

Pierwsze wrażenie po uruchomieniu programu bardzo przyjemne. Przejrzysty i ładny interfejs oraz intuicyjnie rozmieszczone funkcje skanowania. Mam tylko nadzieję, że program nie będzie mi potrzebny w najbliższym czasie;-)

Podziękowania dla Mariusza Ostrowskiego za podrzucenie informacji.

Witryna programu Disk Drill – http://www.cleverfiles.com/
Cena – darmowy do czasu wyjścia z bety

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Sebastian

  Przeważnie w przypadku udostępniania aplikacji w fazie beta, deweloperzy podkreślają, iż nie ponoszą odpowiedzialności za złe działanie programu, w tym między innymi za utratę danych i radzą utworzenie kopii zapasowych. Ciekawe jak jest w tym przypadku: program jest w fazie beta, nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne odzyskanie danych z dysku 😉

  • Przemysław Marczyński

   Już się bałem, że napiszesz iż aplikacja może skasować Twoje dane będąc w fazie beta 😉

   • Sebastian

    Ciekawe czy jakby aplikacja sama siebie skasowała przez przypadek, to czy zdążyłaby się jeszcze odzyskać 😉
    Dobra, koniec tych 'głupawek’. To wszystko przez to, że kilka godzin zostało do końca tygodnia 🙂 Miłego dnia i jeszcze lepszego weekendu Przemku i wszystkim czytelnikom również.

 2. nevoX

  Jakiś czas temu niestety była potrzebna jakaś aplikacja do odzyskiwania danych. Najlepiej spisał się ww program, a na moje szczęście jeszcze bezplatny. Szkoda, że tylko do czasu.