^

Mac Update – Grudniowa paczka 2010

Przemysław Marczyński

8 grudnia 2010

MacUpdateDecember.jpg

A niech mnie. Już myślałem, że na ten rok to koniec paczek od MacUpdate. Bez wątpienia po legendzie, która najwidoczniej już się skończyła (MacHeist) to właśnie tutaj mamy najlepiej skomponowane zestawy aplikacji. I tak, dzisiaj wystartowała kolejna promocja.

 

MacUpdateDecember2010.jpg

Ja widzę tu przynajmniej 7 aplikacji, które przyciągają moją uwagę i są doskonałym wypełnieniem paczki z programami.

O sporej grupie programów zawartych w promocyjnym zestawie mogliście poznać na łamach Mój Mac. Ostatnio głośno było o menedżerze haseł 1Password. Ileż to razy wspominałem chociażby DEVONthink do gromadzenia i zarządzania plikami. Jeśli tworzycie witryny internetowe to Flux powinien was zainteresować. Art Text i Swift Publisher to tworzenia publikacji i doskonale wyglądającego tekstu. Podczas pracy z tekstem Typinator ułatwi nam życie. Poszukujecie klienta FTP, Interarchy powinien Was usatysfakcjonować.

Paczka programów wygląda bardzo, bardzo dobrze. Bez wątpienia jedna z lepszych na przestrzeni ostatnich miesięcy. MacUpdate wychodzi wyraźne na powadzenie jeśli chodzi o jakość dostarczanych promocji. Nie robią ich co miesiąc, ale jeśli już coś się pojawi, to bije na głowę konkurencję.

 

Grudniowa paczka MuPromo – kliknij (Kupując przez ten link wspierasz MM. Dziękuję!)
Cena paczki programów – 49,99 dolarów
Promocja trwa do 23 grudnia.

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Sebastian

    A ja dodam Default Folder X

  2. WojciechK

    Potrzebuje ktos Jedi Knighta? kontakt japok@wp.pl