^

iPhoto 9.1 ze wsparciem dla kalendarzy

Przemysław Marczyński

4 listopada 2010

overview_bucket_iphoto_20101020_alt.png

Apple dzisiaj uaktualniło iPhoto 9 z nowo wydanego pakietu iLife 11. Numerek aktualizacji jest znaczący, nie żadne tam 0.0.0.1. Najnowsza wersja iPhoto nosi się jako 9.1. Jeśli zastanawialiście się dlaczego nie ma wsparcia dla tworzenia kalendarzy w nowym iPhoto to nie zaprzątajcie sobie tym głowy. Od dziś możecie tworzyć swoje własne, naścienne liczydła dni. Brak tej funkcji to jak widać spore przeoczenie i nie mam pojęcia dlaczego nie znalazło się w pierwszym wydaniu programu (starsze wersje miały taką możliwość).

Ciekawe, czy wkrótce zobaczymy nowego edycje programów iWeb i iDVD? Czy brak nowych wersji tych programów to także pośpiech Apple? Ktoś zbabrał sprawę, a nie było czasu na odwlekanie premiery? Niestety nie miałem okazji pobawić się nowym pakietem iLife 11, jednak wydaje mi się, że sporo jest tu zaniedbań, a nowe iŻycie nie jest tak kolorowe jak można sądzić.

Informacja za MacRumors.

Witryna pakietu iLife 11 – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy