^

DockView za 5 dolarów

Przemysław Marczyński

18 października 2010

DockView.png

Jeśli myślę o produktywności, to chcę szybciej i łatwiej ogarnąć moją pracę z komputerem. Poszukiwania ciekawych aplikacji z tej materii trwają u mnie już psychodelicznie i nieustannie. Na horyzoncie pojawił się jakiś czas temu DockView, ale jakoś się nie składało na zakup. A dzisiaj proszę, za 5 dolarów.

Program wyświetla w półprzeźroczystym podglądzie widoki okien, jakie są otworzone. Wystarczy najechać myszką na ikonę w Docku i proszę. Mamy dostęp do wszystkich ukrywających się ekranu w Safari, dokumentów tekstowych czy dowolnej innej aplikacji. Nazwał bym ten program takim Dockowym Expose, bo chyba najlepiej oddaje to funkcjonalność tej aplikacji.

dockview-1.jpg

Co więcej, aplikacja pozwala na podgląd podczas używania klawiszy zmiany aplikacji (Jabłko+Tab). Świetne! Mocnym atutem programu są duże możliwości konfiguracji. Więc o nadmiar wyskakujących okien podglądu nie musicie się martwić.

Jeśli lubicie takie dodatki do systemu, to bierzcie. Szczególnie, że wydatek 5 dolarów wydaje się być idealną ceną za ten program. Warto.

Promocja ograniczona w czasie, tylko 24 godziny (teraz jakieś 22).

 

Kup DockView w promocji – KLIKNIJ (Zakupem przez ten link wspierasz Mój Mac. Dziękuję!)

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. Sebastian

  A czy po kliknięciu na ikonę w Docku, na przykład Safari, przejdziemy od razu do ostatnio używanego okna? Czy jest to może też tak upierdliwe i denerwujące jak w Windows 7?

 2. Sebastian

  BTW: Ja Wam mówięc, że takie opcje będą już standardem w nowym OS X za… jakiś rok pewnie 😉

 3. mmmaslov

  A czy tego samego nie oferuje Hyperdock za friko?

 4. Roberto

  HyperDock mi się gryzie z better touch tool niestety

 5. Chiefer

  Fajne, ale znów musimy płacić za coś co w win7 jest za darmo :(((

  • Sebastian

   „Musimy”? Ktoś kogoś zmusza? Ja akurat korzystam też codziennie z Windows 7 i tą funkcję wyłączyłem zaraz po instalacji 'siódemki’ bo była strasznie upierdliwa i bardziej mi przeszkadzała niż pomagała.