^

Paczka MacUpdate – jesienna promocja aplikacji

Przemysław Marczyński

12 września 2010

mupromo_jesien2010.jpg

MacUpdate raczy nas kolejny raz paczką programów. Już stosunkowo dawno nie pisałem o żadne podobnej promocji. Jednak w moim odczuciu nowo przygotowany zestaw wyróżnia się na tle tego, co w ostatnim czasie nam serwowano.

Bez wątpienia jest to paczka jednej aplikacji. Toast 10 Titatnium to świetna aplikacja służąca do wypalania płyt. Tak, wiem, Mac OS X ma już wbudowany mechanizm smażenia CD, jednak Toast robi to znacznie przyjemniej i właśnie za to musielibyśmy normalnie  zapłacić 100 dolarów. Sam używam poprzedniej wersji tego produktu i nie mogę powiedzieć o nim złego słowa.

Nieuczciwie byłoby nie wspomnieć o pozostałych aplikacjach, które również ładnie błyszczą w tej kolekcji. Szczególnie zwracam się ku Live Interior 3D, fantastycznej produkcji wspierającej projektowanie wnętrz. Obok niej biegnie MindNode Pro służący do wizualnego planowania i rozdrabniania pomysłów na małe kawałeczki. Z faktu, że bardzo często korzystam z narzędzi do tworzenia zrzutów ekranu i miałem przyjemność pracować z aplikacją Voila, mogę z czystym sumieniem ją Wam polecić. Duże możliwości edycji i świetne narzędzie do katalogowania obrazków. Do grona bardzo udanych aplikacji dorzucam jeszcze Get Backup Pro, proste i sprytne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych.

To są aplikacje, dla których uważam, że ta paczuszka jest bardzo dobra. Są gusta i guściki. Może komuś potrzeba programu do szyfrowania danych lub zdalnego zarządzania komputerem, znajdziecie to w tej promocji. A także program do zarządzania finansami oraz upszczenia waszego tła biurka.

Toast Titanium kusi mnie strasznie. Zaręczam, jeśli kiedyś wypalaliście płytę w tym programie, to nawet przez myśl Wam nie przejdzie inne narzędzie.

Paczka promocyjna MacUpdate – KLIKNIJ (zakupy przez ten link wspierają Mój Mac)

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (10)
L

10 komentarzy

 1. Mazo

  Gdyby tam była komercyjna wersja Perian wyświetlająca napisy TXT we FrontRow to by mnie skusiło, albo MacRAR lub MacAIMP lub MacAmp. Tam nie ma hiciora produktywnego. Nawet Toast można zastąpić 2-3 darmowymi programami.

  • brodzio

   RE: MAZO:
   mam pytanko ! gdzie widziałeś komercyjną wersje perian-a ? będę wdzięczny za link

 2. Remik_K

  🙂

 3. jakubat

  Bardzo chętnie odkupię licencję na MindNode PRO w rozsądnej cenie. Gdyby ktoś nie potrzebował tego programu to proszę o kontakt: jakubat[MAŁPA]gmail.com

  • ben

   Jesteś jeszcze zainteresowany?

 4. Mazo

  @brodzio ja „gdybałem” na co mógłbym z przyjemnością wydać kasę. Na naprawę niedorobionego FrontRow, archiwizer wygodny jak WinRar czy mały i szybki MP3 Player zamiast mułowatego iTunes.

 5. Jakubat

  @Ben
  Jesli to było do mnie, to nadal jestem zainteresowany. Napisz na mojego emaila to się dogadamy.

 6. WojciechK

  Jakby ktos kupowal i nie potrzebowal aplikacji do projektowania wnetrz to chetnie przygarne kod. Mam nowe mieszkanko studenckie i chcialbym jakos ladnie go zwizualizowac i urzadzic 🙂 Moj mail – japok@wp.pl

 7. Leopold

  Zadanie wykonane i kupione przez link na mojmac. pozdrawiam

  • Przemysław Marczyński

   Dzięki serdeczne. To się nazywa wsparcie Macowe 😉