^

Instant Post – jedna wiadomość w wiele miejsc

Przemysław Marczyński

29 sierpnia 2010

instantpost.png

Nie mówicie mi tylko, że ogarniacie ten cały WEB 2.0. Twitter, Blip, Facebook i co tam jeszcze w sieci piszczy. Nie ukrywam, że ja się troszkę gubię, dlatego Jakub Jurkiewicz tym bardziej zaciekawił mnie swoją aplikacją.

Instant Post to prosty do bólu program, którego zadaniem jest rozsyłanie do wszystkich popularnych witryn społecznościowych komunikatów. Interfejs aplikacji jest bardzo surowy, jednak to do czego został przeznaczony realizuje bez zarzutów. A sam Kuba mówi tak:

Mi osobiście brakowało aplikacji, którą mógłbym szybko uruchomić i w dwóch krokach napisać coś w kilku serwisach jednocześnie, dlatego aplikacja ma taką prostą funkcjonalność.

instantpostekran.png

Jednak program ma kilka funkcji, które warto zaimplementować. Po pierwsze brakuje mi klawiatury poziomej, która znacznie ułatwiłaby pisanie. Kolejnym brakującym ogniwem jest Facebook, z którego powoli zaczyna korzystać Mój Mac. Jednak wydaje się, że program wkrótce nabierze nowych kolorów.

Na razie pracuję na dodaniem innych serwisów (m.in. Facebooka) oraz możliwością dodawania zdjęć. Może później pokuszę się o stworzenie wersji z pobieraniem treści z serwisów.

Jeśli faktycznie powyższe zapowiedzi zostaną spełnione, to z brzydkiej kaczuszki morze wyrosnąć prawdziwy łabądek. Byłby to pierwszy wielospołecznościowy program z obsługą Blipa i Twittera. A może by tak namówić Kubę na aplikację pod Mac OS X? Zapytam 😉

Aplikacja obsługuje serwisy społecznościowe: Blip, Flaker, Twitter i Plunk.

Dziś po 22:00 dwa kody na ten program zostaną Wam oddane na Facebooku i Twitterze. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam.

Instant Post w iTunes – KLIKNIJ
Cena programu – 0,79 Euro

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy