^

Call of Duty 4: Modern Warfare przecenione o 45%

Przemysław Marczyński

28 sierpnia 2010

COD4_UK_Boxshot_Large.jpg

Bezapelacyjnie, jedna z najlepszych gier typu FPP (First Person Shooter) ostatnich misięcy jest w bardzo atrakcyjnej cenie. MuPromo znów daje nam promocję i za tą grę będziemy musieli zapłacić niecałe 30 dolarów.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wciągnąć się w wir walk to szczerze polecam. Obok Battlefield: Bad Company 2 to najmocniejsza pozycja do sieciowych potyczek. Jeśli lubicie dreszczyk adrenaliny i nerwowy uścisk dłoni na myszce to bierzcie!

COD4_screen1.jpg

Promocja trwa do 6:00 rano w poniedziałek.

Jeśli zdecydujecie się na zakup, będę wdzięczny gdy skorzystacie z poniższego odnośnika. Dzięki Wam będę bogaty. Dzięki 😉

Kup Call of Duty 2: MW – KLIKNIJ
Witryna gry Call of Duty 4 – http://www.aspyr.com/product/info/88

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. SŁ

  FPP=First Person Perspective 😉

 2. Mroczny

  Po pierwsze nie niecałe 30$ tylko 20$ (po kursie ok 64 zł), po drugie w Polsce można kupić za 51 zł. Będę wdzięczny, w przyszłości, za rzeczowe artykuły.
  Zakup np. tu:
  http://www.3kropki.pl/product.php?id=4253

 3. Mroczny

  Poprawka – dla Mac cena COD4 $49.49, a jaka cena w Polsce nie chce mi się szukać. Pozdrawiam

  • Przemysław Marczyński

   Lubię rzeczową krytykę. Nie jestem wszystkowiedzący i popełniam błędy. Jednak dzisiaj, Panie Mroczny zasłużył Pan na klapsa, bo nie czyta z uwagą wpisu. Promocja skończyła się w poniedziałek o 6:00 rano. Teraz trwa na MuPromo akcja przedłużająca obniżkę ceny jednak nie jest już tak korzystna. Na dodatek, Twój link prowadzi do wersji na PC. Przypuszczam, że ceny się różnią. Aspyr podaje cenę 40 funtów.
   Proszę uderzyć się w pierś i przeprosić 😉

 4. Mroczny

  Przepraszam, jak wysłałem to po chwili doczytałem, że wersja na MAC, ale komentarza nie sposób skasować, na dodatek pojawił się po kilku minutach, więc dałem sobie siana. Proszę skasować moje wpisy. Pozdrawiam

  • Przemysław Marczyński

   Lubię ludzi, którzy potrafią powiedzieć „Przepraszam” 😉 Pierwszy komentarz trafił do Spamu (ahh te filtry). Ja pozwolę sobie na zatrzymanie komentarzy, bo pomimo rozmowy o wersji dla PC, mogą się komuś przydać. No chyba, że bardzo będziesz nalegał.