^

Nawigacja dla iPhone Navigon 50% taniej

Przemysław Marczyński

12 sierpnia 2010

NAVIGON.png

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy iPhone`a, którzy chcieliby zaprząc swój telefon do nawigacji satelitarnej. Program Navigon obchodzi dzisiaj swoją pierwszą rocznicę pojawienia się w App Store. Z tego powodu cena aplikacji spada o 50% Wow! Promocja jakie lubimy. Nie mam doświadczenia z tym oprogramowaniem, jednak wygląda solidnie. Oceny użytkowników również mówią o udanym systemie nawigacji. Program chwali się wsparciem dla iOS4. Mnie z opisu zaciekawiła funkcja Real View Pro, której zadaniem jest odwzorowanie skrzyżowań tak, jak wyglądają w rzeczywistości. Przy skomplikowanych rozjazdach funkcja może być przydatna. Dodatki do oprogramowania są również oferowane za pół ceny, takie jak Traffic Live czy Panorama View 3D.

Promocja trwa do 15 sierpnia.

navigon2.png

 

Navigon Europe w iTunes – KLIKNIJ
Cena aplikacji – 44,99 Euro

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Błażejos

    Fajnie, ale cena nadal wysoka. Google Maps działa całkiem dobrze, wprawdzie nie przelicza trasy kiedy się z niej zjedzie, ale wytyczenie nowej to dwa kliknięcia..

  2. rzepka

    Kupilem bez promocji 2 miesiace temu – za 89 euro. Jestem totalnie zadowolony, nawigacja sie sprawdza i w kraju i w Niemczech. Szczerze polecam

  3. MACiek

    …czy wersja 1.6 działa poprawnie z iPhone 3G z systemem 3.1.3 ???