^

Programy dla studentów taniej – iAppsForStudents

Przemysław Marczyński

16 sierpnia 2010

iAppsForStudents.png

Czujecie już koniec wakacji? Ja ostatnio strasznie mocno przyjmuję tą wiadomość do siebie bo programiści ciągle serwują nam jakieś promocje dla uczących się oraz uczących innych. Troszkę z przerażeniem już zaczynałem zerkać na ilość wpisów jaka powinna pojawić się na Mój Mac, gdybym chciał informować o wszystkich upustach, a tu proszę. Wyręczono mnie jednym bardzo cwanym zabiegiem – iAppf for Students. Zgromadzono tutaj duża liczbę programistów w jednym miejscu i zaserwowano nam szybki dostęp do promocji. Programy dla Maka, iPhonea oraz iPada. Macie tutaj bardzo pokaźny zbiór ciekawych aplikacji, który warto prześledzić. Promocje od 20% po nawet 75%.

Pozwolę sobie wymienić jedynie kilka pozycji, które warto mieć: MailTags, TextExpander, Ulysses, MemoryMiner, YummyFTP, On The Job, Overflow, FotoMagico… ufff Można jeszcze spokojnei kilka programów tutaj dodać.

Zwróćcie uwagę, że pod linkami do zakupu często znajdują się kody, które uprawniają do zniżki. Spiszcie je, aby później wprowadzić je w odpowiednie miejsce na formularzu zakupu. Udanego klikania.

iAppsForStudents code-1.png

 

Witryna iAppsForStudents – http://www.iappsforstudents.com/

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy