^

Studencie, uczniu, nauczycielu BeLight ma dla Ciebie promocje

Przemysław Marczyński

3 sierpnia 2010

BeLightSoftwareBacktoSchoolPromo.png

Już minęła połowa wakacji (jeśli ktoś je ma EHHHH!). Z tej okazji BeLight Software chce wesprzeć tych, którzy myślą o ławach szkolnych. Dla nauczycieli, studentów uczniów oraz organizacji non-profit przygotowała specjalną ofertę. Promocja warta uwagi bo wszystkie ceny ostro w dół o 50%.

Aby wziąć udział będziecie musieli okazać się legitymacją studencką bądź nauczyciela. Tak, pytałem u źródła, uczniowie i nauczyciele z naszego kraju również mogą przekazywać numery legitymacji z naszych uczelni. Jeśli nie chcecie podawać tych danych wystarczy, że Wasz adres e-mail będzie pochodził z serwerów uczelni. Organizacje charytatywne muszą przedstawić profil swoich działań. Wiele kłopotu z tym nie będzie, a programy smakowite.

Szczególnie polecam Printfolio i Labels & Adresses. Sztuka tworzenia oryginalnych broszur oraz adresowania kopert z tymi programami to przyjemność.

Odpowiedni formularz promocyjny znajdziecie na poniższej stronie. Akcja kończy się ostatniego sierpnia.

Akcja Powrót do szkoły z BeLight Software –  http://www.belightsoft.com/buy/nonprofit.php

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. Matto

  Polecam Swift Publisher – świetny program!

 2. grzegor

  Jakbym LiveInterior nazwał perełką, to to by był straszny eufemizm. Tylko dzięki temu programowi planowanie remontu mieszkania okazało się proste i efektywne. W rezultacie mam doskonale funkcjonalne mieszkanko a nie było by takie, gdyby pare spraw nie wyszło na etapie projektowania w LI (np. zupełnie inaczej planowałem przebicie się z salonem do mojej mikro kuchni a okazało się że da się to dużo lepiej zrobić).
  Do tego eksport do interaktywnego .mov’a aby móc na bierząco pytać o opinię znajomych i rodzinę po kolejnych wprowadzonych zmianach (jak ktoś ciekawy efektu to tu właśnie projekt mojego remontu z grudnia: http://grzegor.pl/mieszkanie )
  Do tego import z GoogleSketchup oraz dostęp do przepastnej googlowskiej bazy modeli stworzonych przez użytkowników prosto z poziomu programu.
  Słowem – ten program jest bezkonkurencyjny do szybkich wizualizacji (a kilka ich miałem nieprzyjemność potestować pod koniec roku).