^

ReaddleDocs 1.5 dla iPada z obsługą notatek w plikach PDF

Przemysław Marczyński

25 lipca 2010

rdocs.png

Coraz bardziej zastanawiam się nad iPadem. Aplikacje, które jeszcze niedawno biegły po tych samych torach funkcjonalności, zaczynają coraz bardziej się rozchodzić. Widać to chociażby w nowej odsłonie aplikacji ReaddleDocs, która kilka dni temu pojawiła się z numerkiem 1.5. Czytelnicy MM, znają ten program dobrze. Swojego czasu rozpisywałem się o nim dość często. Tutaj przedstawiłem go w wersji na iPhone`a, zaś troszkę później wspomniałem o nim na mojej małej liście aplikacji, które kupiłbym razem z iPadem. Nie myliłem się co do tego produktu. Programiści z Readdle rozwijają go prężnie.

readdledocs15.png

Nowa wersja przychodzi z bardzo przydatnymi funkcjami wspierającymi przeglądanie PDFów. Po pierwsze oddano nam do dyspozycji narzędzie do zaznaczania tekstu w plikach PDF, które następnie możemy zapisać i odtworzyć w dowolnym miejscu. Kolejną sprawą jest możliwość tworzenia notatek w tych plikach. O przydatności tych rozwiązań nie muszę chyba nikogo przekonywać. Szczególnie gdy pracujemy dużo z tekstem. Jest to niezastąpiona opcja przy wprowadzaniu poprawek lub jeśli chcemy przekazać pewne uwagi dalej. Ci, którzy używają ReaddleDocs jako czytnika PDF otrzymali właśnie doskonałą aktualizację swojego programu, która pomimo dodania 2 funkcji, znacznie poprawi jego funkcjonalność. Ja mam nadzieję, że podoban funkcja trafi do wersji na iPhone`a, bo ReaddleDocs jest moim podstawowym narzędziem do czytania PDFów w drodze.

I powiedzcie, jak tu nie kupić iPada, skoro zaczynają pojawiać się tak doskonałe produkty. Sam już nie wiem… 😉

Witryna programu ReaddleDocs dla iPada – http://readdle.com/products/readdledocs_ipad
ReaddleDocs dla iPada w iTunes – KLIKNIJ
Cena: 3,99 Euro

 

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy