^

VoteBundle od Mac Bundle Box – 39 dolarów za 10 aplikacji

Przemysław Marczyński

25 lipca 2010

macbundle.png

Ehh już dawno nie pisałem o żadnej paczce programów. Może już temat mi się troszkę przejadł, bo swojego czasu pokazywało się tego zbyt dużo, a jakość niezbyt cieszyła oko. Na tle pozostałych, nowy Mac Bundle Box prezentuje się całkiem okazale. W cenie 39 dolarów otrzymamy 10 programów z których przynajmniej 4 warto mieć, a Speed Download nawet koniecznie. No dobrze, jeśli mam być precyzyjny to jest VoteBundle, tylko, że zmiana jest jedynie papierowa i wiąże się z tym, że to właśnie użytkownicy głosowali jakie programy mają tworzyć Paczkę.

Właśnie, może zacznijmy od Speed Download. To menedżer pobierania plików integrujący się z przeglądarkami w Mac OS X. Używam go codziennie i w moim doświadczeniu z buszowania po sieci muszę stwierdzić, że nie ma sobie równych. Są inne programy, które również świetnie spełniają rolę „zaciągacza sieciowego”, ale ja do SD już tak się przyzwyczaiłem, że trudno byłoby mi zmienić na inną aplikację. Sam Speed Download to wydatek rzędu 25 dolarów, więc już mogę powiedzieć, że warto przyjrzeć się tej paczce.

Obok SD, mamy jeszcze jedną aplikację od firmy Yazsof. Mowa tu o ShareTool, narzędziu do zdalnego zarządzania naszym komputerem. Posiadacze własnych witryn zapewne ucieszy program Simon do monitorowania aktywności serwera, a twórcy stron internetowych niech zerkną na program Flux. Przy okazji MacPilot potrafi podrasować nasz system operacyjny, zaś smakosze będą mogli zmagazynować wszystkie przepisy kulinarne w jednym miejscu dzięki YummySoup!

Ogólnie dla każdego coś dobrego. Zobaczcie sami.

Dodam jeszcze, że na dole strony znajdziecie przycisk do Facebooka, gdzie możecie rozgłosić wieść o tej promocji. W zamian dostaniecie narzędzie do robienia filmów z tego co dzieje się na Waszym biurku – Dream Capture.

 

Witryna paczki VoteBundle – http://www.votebundle.com/

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy