^

Groups 2 – zarządzaj kontaktami na iPhone (promocja)

Groups2.png

Gdy dziś zdałem sobie sprawę, że na MM nie wspomniałem o tej aplikacji, troszkę zgłupiałem. Byłem pewny, że tak świetny produkt pojawił się już na łamach MM. Dziś nadrabiam tą zaległość szczególnie, że program jest w niebywałej promocji -80%

Jeśli uważacie, że zarządzanie kontaktami w iPhone jest słabo rozwiązane (tak między nami najlepiej nie jest) to Groups sprawi, że wyszukiwanie, segregowanie, wysyłanie  SMSów, e-maili staje się przyjemnością.

groups1.PNG

Groups jak nazwa wskazuje dzieli naszych znajomych w grupy na kartach. Możemy dowolnie je tworzyć, a przenoszenie kontaktów między zakładkami wykonamy metodą „przytrzymaj-przenieść-puść”. Bardzo intuicyjne i bezbolesne rozwiązanie rodem z aplikacji obsługujących myszkę.

Jednak tworzenie grup użytkowników to nie wszystko. Oddano nam do dyspozycji Inteligentne teczki. Jak są one przydatne w codziennej pracy nie muszę nikogo przekonywać, kto chociaż raz dotknął Mac OS Xa.

groups5.PNG

Czytelność interfejsu przewyższa chyba wszystko co do tej pory widziałem w programach do obsługi kontaktów. Wybierając osobę z Książki adresowej naszym oczom ukaże się karta, ze wszystkimi ważnymi informacjami do których mamy błyskawiczny dostęp.

groups2.PNG

Stąd łatwo wykonamy połączenie, wyślemy wiadomości, a nawet zlokalizujemy adres osoby na mapie.

W starszej wersji dość szybko mogliśmy wykonać połączenie do osób z listy Ulubione. Podwójne wciśnięcie przycisku Home i już (przynajmniej ja tam miałem skonfigurowany telefon). Dziś jest troszkę trudniej. Jednak Groups daje możliwość wykonywania połączeń w sposób równie szybki i prosty jak organizowanie kontaktów. Podczas wybierania numeru z klawiatury numerycznej program sam już podpowiada do kogo chcemy dzwonić. Używam tej funkcji częściej niż Kontaktów w iPhone.

groups4.PNG

Jedną z nowych funkcji jaka zagościła w programie, to możliwość wysyłania wiadomości grupowych. Narzędzie przyda się w gardłowej sprawie, gdy nie mamy dostępu do komputera stacjonarnego. Sposób tej akcji jest o niebo lepszy niż ten znany z domyślnej aplikacji w telefonie.

groups3.PNG

Program jest na prawdę świetny. Podobnie jak 2Do, zauroczył mnie mocno. To narzędzie jest przykładem tego, jak programiści firm trzecich uzupełniają braki w produktach Apple. Robią to w diabelnie intuicyjny sposób, jak na Guided Ways przystało.

Ważna informacja! Program jest obecnie w doskonałej promocji. Możemy mieć go w cenie 0,79 Euro. Czas oferty bardzo ograniczony. Spieszcie się!

Wpis powstał za sprawą krzychu, który to właśnie mi uświadomił, że nie pisałem jeszcze o Groups na Mój Mac. Dzięki 😉

Groups 2 w iTunes – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. KrisP

    Wow aż tak mój tweet zadziałał? 🙂 Kupiłem właśnie Groups 2 i będę testował – 2Do jest przydatne to i pewnie to 😉