^

PDF Converter i PDF to ePub taniej dla czytelników MM

pdf-converter140x161.png

Na wieczór mam dla Was możliwość zakupu dwóch aplikacji od AnyBizSoft Studio w promocyjnej cenie. Może czytaliście ostatnio, krótki opis PDF Converter? To program, dzięki któremu będziecie w stanie wyciągnąć bezproblemowo tekst z plików PDF i użyć ich w dalszej „obróbce”. Z faktu na popularność formatu PDF (i oby ta idea rozpowszechniała się jeszcze mocniej), wierzę, że aplikacja może Was zainteresować. Jeśli po przeczytaniu recenzji od zakupu powstrzymywała Was cena, to spieszę z informacją, że program możecie kupić z upustem 20%. Dzięki temu cena spada z 58,29Euro do 46,62 Euro.

Jeśli chcecie nabyć PDF Converter z upustem -20% użyjcie tego odnośnika – KLIKNIJ

 

pdf-to-epub-mac1.png

AnyBizSoft Studio chce świętować z nami wydanie aplikacji zmieniającej pliki PDF do formatu ePub. Krótko mówiąc, nasze PDFy przeniesiemy w postaci książek do iPhona czy iPada. Czytelnicy Mój Mac, tym razem mogą nabyć program z upustem 30%. Cena za program spada z 41,62 Euro do 29,12Euro.

Jeśli chcecie nabyć PDF to ePub z upustem -30% użyjcie tego odnośnika – KLIKNIJ

 

Mam nadzieję, że ktoś skorzysta z tej promocji. Jeśli któryś z powyższych programów przypadł Wam do gustu, to jest dobry czas na jego zakup. Miłego konwertowania PDFów życzę 😉

 

Witryna programu PDF Converter – http://www.anypdftools.com/pdf-converter-for-mac.html
Witryna programu PDF to ePub – http://www.anypdftools.com/pdf-to-epub-for-mac.html

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Konrado

  Po co, skoro jest darmowe calibre?

  • Przemysław Marczyński

   calibre konwertuje jedynie ePuby. PDF Converter to upełnie inne narzędzie zatem. W moim odczuciu PDF to ePub robi to szybciej. Jednak moje doświadczenie z calibre jest dosłownie kilkudniowe i niestety nie najlepsze.

 2. Gregory

  A czy ten program lepiej konwertuje te PDF-y niż Calibre? Bo ten ostatni zawsze dzieli mi akapity w nieprawidłowych miejscach, rozbijając tekst lub (po zmianie jakiś kosmicznych parametrów w preferencjach, wyrażanych dziwnymi liczbami) dzieli je w innych, równie nieprawidłowych, ewentualnie ignoruje te podziały całkowicie. Gdzieś przeczytałem, że nie może inaczej, bo wynika to z samej struktury pliku PDF, ale w to nie chce mi się wierzyć – skoro jeden program potrafi prawidłowo *wyświetlić* odstępy między akapitami, to drugi powinien potrafić te odstępy prawidłowo *rozpoznać*.
  Jeżeli PDF to ePub to umie, to ja go biorę.

  • Przemysław Marczyński

   Mam zbyt małe doświadczenie z calibre. Możesz mi podesłać plik do konwersji z PDFa do ePub. Odeślę Ci później ostateczną wersję i sobie porównasz.