^

iTunes Connect Mobile prezent od Apple dla programistów

Przemysław Marczyński

10 czerwca 2010

iTunesconnectmobile.png

Konferencja WWDC trwa jeszcze do jutra. W moim odczuciu najlepsze rzeczy dzieją się już bez wielkiego szumu. Dostaliśmy nowe Safari. Nowy numer (5) byłby w moim mniemaniu na wyrost gdyby nie jedna funkcja obsługa wtyczek. Programiści mają kolejne pole do popisu i już całkiem ładnie sobie dają z tym radę. Kolejne prezenty to nowy Xcode 4.0. Na razie w wersji testowej, ale Apple zapewnia,  że można już łatwiej i szybciej tworzyć przy jego użyciu aplikacje.

No tak, ale tytuł wpisu to „iTunes Connect Mobile”. Tak też nazywa się program dostępny za darmo w App Store. Jeśli tworzysz aplikacje i umieszczasz je w iTunes to jest to dla Ciebie świetna wiadomość. Program pozwala na monitorowanie sprzedaży Twoich produktów. Okraszone ładnymi grafami ze statystykami, aplikacja mam nadzieję, przyda się Wam w codziennym monitorowaniu swoich zarobków. Oby punkty na krzywej szybowały jak najwyżej. Tego Wam życzę 😉

iTunescm.png

iTunes Connect Mobile w iTunes – KLIKNIJ

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy