^

Moje Jabłuszko 4-5/2010

MJ20100405.png

Czytelnicy miesięcznika Moje Jabłuszko musieli uzbroić się w cierpliwość. Nie patrzcie w moją stronę to nie moja wina 😉 Usterki techniczne to rzecz, która coraz częściej nas dotyka, gdy maszyny wchodzą drzwiami i oknami do naszego życia. Eee tam wchodzą, one już dobrze się tu zadomowiły. Najważniejsze, że Moje Jabłuszko od wczoraj jest dostępne do poczytania.

Widać, że jest to wydanie podwójne (kwiecień-maj). Ponad 180 stron to jest kawałem materiału do przewertowania. Nie da się ukryć, że temat wiodący do nowy Adobe Creative Suit CS5. Jeśli chcecie się dowiedzieć czym pachnie nowy pakiet Adobe, to oczopląs murowany. Strzelam, że połowa magazynu jest właśnie o tym oprogramowaniu.

Druga sprawa to porządki na komputerze. Śmieci tu, brudy tam i dysk praz system potrafią złapać zadyszki. Jak tego uniknąć? Kilka podpowiedzi znajdziecie w nowym wydaniu gazety.

Konkursy są, oczywista sprawa. Jeśli czytaliście tekst z poprzedniego numeru o programie BannerZest 2, to wiecie, że jest to kawałek świetnego oprogramowania. W tym numerze macie szansę wygrać jedną licencję na wersje Pro tej aplikacji oraz dwie wersje Standard. Polecam serdecznie, wszystkich, którzy chcą stworzyć doskonale wyglądającą animację Flash na potrzeby własnej strony. Zobaczcie najpierw stronę programu, a później odpowiedzcie na 3 proste pytania. Kolejny konkurs, to wspaniałe Machinarium. Wiecie dobrze o czym mówię. Gra świetna. To nie wszystkie niespodzianki jakie znajdziecie w nowym wydaniu MJ. Zapraszam do lektury!

 

Moje Jabłuszko wydanie 4-5/2010 – KLIKNIJ

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Mazo

  Co z tymi trzema pytaniami? Dotyczą tego dziwoląga do bannerów?

  • Przemysław Marczyński

   Pytania dotyczą aplikacji do wygrania i są w magazynie MJ. A co, czyżby ten dziw Cię zainteresował? ;-P
   PS. Nie ładnie tak prawić o tak fajnej aplikacji. Wstydź się 😉

 2. Mazo

  Moja culpa! Moja…
  😉
  Ale MJ warto subskrybować z zuuuupełnie innego powodu związanego z kolekcją płyt CD! 😉
  Jedno co dziwi, że mając do dyspozycji pakiet Adobe CS5 nie użyto w nim jakichkolwiek funkcjonalności nowego pakietu. Fotki znane z prezentacji Adobe i Adobe TV. Sama forma też nieco ciężka/siermiężna. Może pora na coś bardziej multiedialnego (iPadowego)???