^

Paczki aplikacji – smakowity bundleecious i grywalny Humble Indie Bundle

Bundleecious.png

Na początku wielkie podziękowania dla Sebastiana Talara oraz Mariusza Ostrowskiego. Nie wiem co powiedzieć, zatrudniam Was 😉 Dzięki wielkie. Powiem szczerze, te paczki aplikacji przeoczyłem.

bundleecious

W poszukiwaniu ciekawych smakołyków programowych, warto odwiedzić witrynę bundleecious. W cenie niespełna 10 dolarów uraczeni zostaniemy bardzo miłą przekąską składającą się z sześciu aplikacji. I muszę przyznać, że w tej cenie, grzech nie brać 😉

Po pierwsze moje wygłodniałe spojrzenie kieruję na Overflow oraz Ecoute. Ten pierwszy jest świetnym narzędziem, który potrafi odchudzić nam Dock z programów. Szybkie uruchomienie aplikacji i plików przy jego użyciu to główne zadanie Overflow. O Ecoute już się rozpisywałem w samych superlatywach. Program jest odtwarzaczem muzyki rezydującym na belce systemowej. W moim odczuciu nie ma lepszej aplikacji tego typu.

Znajdziemy też tutaj program do sprzątania naszego dysku z bardzo ciekawym interfejsem – DaisyDisk. Gdy przypadkiem jesteście posiadaczami pilota od Apple to Sofa Control powinna Was zainteresować. Dzięki niej możecie obsłużyć VLC czy MPlayera z fotela. Headline to całkiem zgrabny czytnik RSSów, jednak u mnie się nie sprawdził (zbyt dużo kanałów mam za subskrybowanych?). Jeśli lubicie ustawiać wszystkie szczegóły wyglądu Mac OS X to zapewne zmiana dowolnej grafiki w ikonę przykuje Waszą uwagę. Załatwi to Img2IcnsPro.

Co ciekawe. Paczka kosztuje TYLKO 9,99 dolarów. A gdy paczka promocyjna sprzeda się w ilości 1000 sztuk dostaniecie jeszcze upust 9,99 dolarów na Pixelmatora i Espinage 2. Czasu nie ma zbyt wiele, bo ta promocja kończy się za niecałe 6 dni.

Witryna paczki bundleecious – http://bundleecious.com/
Cena: 9,99 dolarów

Humble Indie Bundle

humble.png

W temacie paczki z grami oddaję głos Sebastianowi (tekst bez zgody autora, a co! ;-))

Znalazłem dosyć fajną promocję dotyczącą gier (no, powiedzmy gierek). Tutaj http://www.wolfire.com/humble jest paczka pięciu gier, między innymi World of Goo, której zakup wspomaga fundacje charytatywne. Najlepsze jest to, że kupujący może sam zadecydować ile chce za te gry zapłacić! Tak więc możemy nabyć te aplikacje nawet za 1 dolara – oczywiście wyższe kwoty mile widziane 🙂 Co więcej, podczas zakupu możemy zadecydować o podziale tych pieniędzy: równo pomiędzy deweloperów oraz fundacje, wszystko przekazać fundacjom lub deweloperom albo zdecydować jakie konretnie kwoty z pieniędzy przez nas „ofiarowanych” trafią na konkretne konta. Aha, z tego co widziałem to chyba wszystkie te gry są wieloplatformowe, tak więc można śmiało dzielić się tą informacją również z użytkownikami Windowsa czy Linuksa 🙂

Paczka zniknie za 6 dni.

Witryna paczkiHumble Indie Bundle – http://www.wolfire.com/
Cena – darowizna

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Remik_K

  Niestety wszystko posiadam, ale widze na dole pixelmatora. Czyżby też zostal dodany jesli sprzedadza 1000 sztuk tej paczki czy dostanie sie mozliwosc zakupu go za 10$? Bo nie bardzo rozumiem?

  • Sebastian

   Jak kupisz paczkę i w sumie sprzedaż osiągnie liczbę 1000 to wtedy dostaniesz dwa kupony rabatowe, każdy na zniżkę $9.99 na dwie aplikacje – jedną z nich jest Pixelmator.

 2. Remik_K

  Aha. Dzieki. Ja zrozumialem, ze jak kupie paczke i osiagnie ona sprzedaz 1000 sztuk to bede mogl kupic pixelmatora za 10$. Szkoda, bo poluje na pixelmatora od dawna a te inne programy juz mam. Nawet niektore po 2 sztuki, ale gdyby pixelmator mogl mnie kosztowac 20$ to kupilbym te paczke tylko po to. Szkoda.