^

Mój Mac komercyjnie

Przemysław Marczyński

28 kwietnia 2010

AdTaily.png

Nie mam najlepszych doświadczeń z pośrednikami w reklamie. Po beznadziejnych doświadczeniach z Blogvertising.pl (ciekawe czy dostanę moje drobniaki) zupełnie zaniechałem reklamy i starałem się Was od czasu do czasu zmobilizować dotacją. Dziś daję szansę AdTaily. Biorą nie mały procent, ale łatwość wystawienia reklamy jest tutaj ogromnym plusem. Czas pokaże, czy ten sposób reklamy pozostanie na Mój Mac.

Nie mam zamiaru się rozpisywać jak wspaniale będzie wyglądał Wasz banner na MM. Witryna jaka jest, każdy widzi. Jeśli ewentualnie sponsor będzie potrzebował statystyk strony nie mam nic do ukrycia. Wystarczy napisać. Na prawdę jestem elastyczny w rozmowie. Mam świadków 😉

Spieszę z informacją, że strona posiada również inne miejsca reklamowe niż oferowane plakietki 125x125px. Na górze strony mamy powierzchnię 468x60px oraz inne miejsca dopasowane do potrzeb zlecającego.

Jak zawsze, podstrona Wsparcie jest do Waszej dyspozycji. Bardzo doceniam waszą bezinteresowną pomoc. Cieszy fakt, że zależy Wam na Mój Mac. Dziękuję.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. iWojtek

    Widzę że nie tylko ja miałem beznadziejne doświadczenia z Blogvertising 🙂

  2. Linuz

    Swego czasu, jeszcze gdy Blogvertising nazywał się krytycy.pl byłem na spotkaniu Spodek 2.0 w Katowicach i tam właśnie twórcy tej platformy mówili o tym jak ma to działać. Zarejestrowałem się jako jedna z pierwszych osób, po jakimś czasie miałem na koncie chyba 100 zł, czyli minimalną stawkę jaką można było wypłacić. Do teraz nie dostałem tych pieniędzy;p