^

Dziś Adobe przedstawi pakiet CS5

Przemysław Marczyński

12 kwietnia 2010
Adobecs5.png

Chociaż pakiet graficzny firmy Adobe Creative Suit 5 ma pokazać się na półkach sklepowych w połowie maja, to już dziś, o 17 zostanie zaprezentowana jego najnowsza odsłona. CS5 ma być dużym skokiem w porównaniu do poprzednich wersji. Po pierwsze ma być 64-bitowy z nowymi doskonałymi narzędziami. Już za kilkanaście godzin będziecie mogli zobaczyć, co specjaliści Adobe mają do pokazania. Pokaz znajdziecie pod poniższym adresem. Wymagana rejestracja, która jest całkowicie darmowa.

Co ciekawe, bardzo dokładnie nowe funkcje prezentuje już magazyn Moje Jabłuszko. Nie wiem ile naczelny zapłacił Adobe za podzielenie się ze światem takimi informacjami jeszcze przed oficjalną premierą, ale opisy poszczególnych programów są bardzo wyczerpujące. Zainteresowanych odsyłam na stronę magazynu – http://mojejabluszko.pl/ gdyż co jakiś czas pojawiają się nowe opisy aplikacji. Do tej pory mamy: InDesigne CS5 (część 1 oraz część 2), Illustrator CS5, Contribute CS5.

Witryna oficjalnej prezentacji Adobe – http://cs5launch.adobe.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Patrycjusz

    dobrze, ze po cs3 nie kupilem cs4 😀

    • Przemysław Marczyński

      Nowy CS5 wydaje się być dobrym powodem do aktualizacji. Nowe funkcje zaznaczania w Photoshopie i 64bity to już miły zestaw nowinek dla tego produktu.