^

Płatny dostęp do treści Mój Mac

Przemysław Marczyński

1 kwietnia 2010

wsparcie.png

Już od następnego tygodnia dostęp do treści pojawiających się na Mój Mac będzie płatny. Mam nadzieję, że doceniacie informację, jakie pojawiają się w serwisie. Z faktu na rosnące potrzeby autora w zakresie inwestycji w sprzęt, mam nadzieję, że będziecie w stanie nas wesprzeć. Mam nadzieję, że rozumiecie naszą decyzję. Po opłaceniu abonamentu będziecie mieli miesięczny dostęp do treści strony. Koszt będzie się wahał w granicach 5 złotych. Więcej szczegółów już jutro. Mam nadzieję, że pozostaniecie czytelnikami MM. Do usłyszenia.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (18)
L

18 komentarzy

 1. Moridin

  Pewnie! Dawaj konto to zrobię przelew. 🙂

 2. Konrado

  Prima Aprilis? :>

 3. Nazgul

  Tak tanio? 😉

  • Przemysław Marczyński

   Tak, cena nie jest wygórowana tak aby wszyscy chętni mogli mieć dostęp doMM.

 4. demiurge

  To jakiś żart.
  No cóż … aby mieć dostęp do tej strony, będę musiał odsprzedać programy, które tutaj wygrałem.

 5. QDS

  Pięknie!
  Dobrze, że udało mi się ostatnio sprzedać pralkę, teraz nie muszę prać, mam więcej czasu na czytanie bloga, a odzyskane środki ze sprzedaży praleczki przeznaczę na dostęp do MójMac.
  Życie jest piękne!

  • Marucins

   ;D

 6. PJ

  A dotąd nie był? To na co ja co miesiąc te przelewy z babcinej emerytury puszczałem, bo mówiła że to na Marczyńskiego idzie 😉

 7. MACiek

  Chciałbym wykupić od razu abonament na kilka lat, ale nie dłużej nić 5.
  Przy takiej opcji należy się 100% rabat 🙂

 8. Marucins

  Mogliście się lepiej postarać 😉

 9. Błażejos

  Cóż, jak Murdoch może, to czemu nie?
  Podejrzewam Prima Aprilis oraz testowanie czytelników przy okazji;) 5PLN to nie majątek, ale przelewem? Pliss. SMS-em to juz sensowniej, szybko i sprawnie.

 10. Łukasz Kliś

  @Błażejos: ale żeby Przemek dostał 5 zł z takiego smsa to byś musiał wysłać wiadomość za przynajmniej 10,98 PLN 😉

 11. Błażejos

  @Łukasz: wiem o tym. Po prostu robienie przelewu na taką kwotę jest niedorzeczne, 90% pt chętnych pomyśli „hm, no dobra, zrobię później, jak się zaloguję do banku” i nie zrobi tego. Trzeba szukać danych do przelewu, czekać aż Przemek dostanie go na konto, odszuka właściwe konto/email, przyśle mi kod czy login/pass. Czyli gdzieś min 3 dni przy pomyślnych wiatrach. A jeśli chcę zapłacić za coś, to znaczy że jest mi potrzebne teraz, nie za trzy czy ileś dni. Pytanie jest inne: czy lepiej zarobić 2,5PLN nie wydając nic, czy też nie zarobić nic.
  @Przemek: Twój blog jest ciekawy, zapłacę za dostęp, ale licencję roczną jakąś czy forever i podepnij jakieś opcje płatności online.

  • Przemysław Marczyński

   Nie będzie opłat do serwisu. To był taki mniej lub bardziej udany żarcik.
   Co do opłat, to wierzę, że Ci, którym zależy na pomocy dla MM są w stanie poświęcić 5 minut na przelew. Jest też opcja PayPal, prościej to nawet SMSem nie jest 😉
   Cieszę się, że blog przypadł Ci do gustu. Zapraszam więc do zostawienia po sobie śladu w formie komentarza. To autora każdej witryny cieszy bardzo.

 12. wigry

  jak platna to rezygnuje

 13. Rybcio

  Ludzie się tak przyzwyczaili,że dostają wszystko za darmo, że robi się z tego jakiś obłęd. Jesteś blogerem, udzielasz się charytatywnie, pomagasz – to jesteś super, pojawia się 5 zł – to już wszyscy dziękują – dziwne. Niektórzy kupują sprzęt z logo jabłuszka (sam zresztą posiadam) za 2 lub 3 średnie krajowe – i tu oszczędności nie ma, natomiast 5 zł na dostęp do treści to już jest ogromna przepaść cenowa 🙂 . Wiem, że to miał być żart ale chciałem tylko uwypuklić skalę problemu 🙂 Pozdrawiam i życzę dalszej, owocnej pracy na blogu – płatny czy nie nadal jestem wiernym fanem waszej mac gadki 🙂