^

TickleMe Animals – zoo w iPhonie dla malucha

Przemysław Marczyński

1 kwietnia 2010
TickleMeAnimals.png

SID On, jak obiecał tak robi. Nowa aplikacja dla dzieci już całkiem dobrze zagościła się w App Store. Podobnie jak jej młodsi koledzy zabawa polega na odkrywaniu poprzez ruch palca po ekranie telefonu obrazków. Tym razem autorzy zabierają nas do zoo. Bardzo przyjemnie graficznie opracowany program z banalnie prostym interfejsem tak aby nasze pociechy nie miały większych kłopotów. Po odkryciu obrazka odsłuchamy jak ukrywany zwierz się nazywa. Niestety lub stety po angielsku. Brak polskiego nazewnictwa. Aplikacja zawiera trzy kategorie zwierząt: dzikie, domowe/zagrodowe, owady.

ticklemeanimals2.jpg

Poniżej, co autorzy mówią o swoim produkcie:

Twój Maluch uwielbia zwierzęta? W prosty i ciekawy sposób przenieś go w egzotyczny świat zwierząt! Kilka ruchów palcem wystarczy aby zabrać swoją Pociechę na wycieczkę do wirtualnego ZOO. Aplikacja zawiera mnóstwo niesamowitych  zdjęć zwierząt w ich naturalnym środowisku. Podczas wspólnej zabawy możemy również uczyć nasze dziecko rozróżniania i nazywania zwierząt. Pozwól odkryć swojemu Dziecku świat zwierząt za pomocą TickleMe Animals!

 

Od siebie dodam, że w iTunes możecie pobrać wersje Lite, aby samemu sprawdzić, czy aplikacja warta jest uwagi. Kliknijcie tutaj po darmową wersję próbną.

TickleMe Animals w iTunes – KLIKNIJ
Witryna aplikacji – KLIKNIJ
Cena aplikacji – 0,79 Euro

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy